Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Łódź Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Łódź

Województwo: łódzkie

Powiat: m. Łódź

Adres miejsca pracy: ul. Kolumny 6

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-09

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń - w Wdziale odlewni aluminium.
WIFAMA-PREXER PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO WDROŻENIOWE - 2016-06-14 - Łódź (łódzkie)

POMOC SZWALNI - od 1 850 PLN

Prasowanie, składanie koszul. Mile widziane obsługa dziurkarki i guzikarki.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-07-11 - Grójec (mazowieckie)

POMOCNIK MAGAZYNOWY - od 2 350 PLN

obsługa skanera, kompletacja zamówień
'MANPOWERGROUP' SP. Z O.O. - 2016-07-11 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 800 PLN

Produkcja akcesorii do pielęgnacji zwierząt: składanie blaszanych elementów, drobne pracy typu wiercenie, montowanie. Wymagane zdolnosci manualne. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Łódź (łódzkie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

Projektowanie w programie do grafiki komputerowej
kontakt przez PUP - 2015-09-08 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 500 PLN

P.P.H.U Ptak - 2016-08-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DOZORU (OS.NIEPEŁNOSPRANWE) - od 1 850 PLN

Obchód zewnętrzny obiektu, wydawanie kluczy. Wymagane wykształcenie podstawowe, min. 3 m-ce doświadczenia.
EVRES CLEANING SP. Z O.O. - 2016-09-06 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy uprawie roslin ozdobnych, głównie muchlenbeckia, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych roslin, zrywanie, zbieranie, sortowanie roślin.Umowa zlecenie na okres 3 lat.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.Godziny pracy: 6-14.
Redan SA - 2016-11-30 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 11 PLN

Kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów.
INTERLOG-GROUP SP. Z O.O. - 2016-03-15 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia.Sprzedaż, obsługa kas fiskalnych, obsługa terminali.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 300 PLN

Szycie odzieży, odszywanie wzorów produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Łódź (łódzkie)

LIDER PROCESU - od 5 000 PLN

Odpowiedzialność, zaplanowanie, realizację i zamykanie projektu, współpraca z zespołem arabskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-09-15 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12,5 PLN

Zakres obowiązków:-liczenie towarów w sklepach sieci handlowych-obsługa urządzeń do skanowania towarów. Praca w godz 18-7
Invent Sp z o o. - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-04-13 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK DO PIELĘGNACJI DRZEW - od 2 000 PLN

Prace pielęgnacyjne terenów zielonych, krzewów, drzew, mile widziany kurs pielęgnacji drzew II lub III stopnia. Na początek umowa zlecenia, docelowo umowa o pracę, godziny pracy 6-14, zgłoszenia osobiste-Łódź, ul. Więckowskiego 29, lok.5
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 250 PLN

Artystyczne układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

obsługa urządzen biurowychkserowanie dokumentowsporządzanie projektów pismobsługa interesantówsporzadzanie analiz i rozliczeń
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łódź (łódzkie)

KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA (SIEĆ TELEFONII KOMÓRKOWEJ) - od 2 000 PLN

Telefoniczna obsługa klienta - obsługa połączeń przychodzących.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Dębica (podkarpackie)

MONTER OKIEN, BRAM - od 2 800 PLN

Montaż bram, montaż drzwi wejściowych, technicznych.Zgłoszenia kandydatów- telefoniczne, osobiste.
FPHU DER-PARK-JACH - 2016-09-14 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MINIKOPARKI - od 1 850 PLN

Obsługa minikoparki.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Łódź (łódzkie)

BRYGADZISTA - od 2 000 PLN

nadzór nad pracownikami, prowadzenie dokumentacji
STOFARM SP. Z O. O. - 2016-07-26 - Łódź (łódzkie)

WARTOWNIK (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

zabezpieczenie obiektu przed włamaniem. Mile widziane doświadczenie.
Security Group Sp. z o.o. - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- analiza skóry,- dobór zabiegów kosmetycznych do cery,- wykonywanie manicure i pedicure,- dobór kosmetyków do cer problematycznych,- fachowa porada w zakresie dbania o stan skóry.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINSITRACYJNY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biurowych,- kserowanie dokuemtnów,- odbieranie tel.,- wypełnianie dokumentów,
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Bytom (śląskie)

MANAGER CALL CENTER - od 1 850 PLN

Silna orientacja na wyniki, gotowość do częstych wyjazdów, konsekwencja w działaniu
EVRES CLEANING SP. Z O.O. - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)