Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Łódź Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Łódź

Województwo: łódzkie

Powiat: m. Łódź

Adres miejsca pracy: ul. Kolumny 6

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-09

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

MŁODSZY ELEKTRONIK - od 2 200 PLN

Serwis płyt głównych komputerów, lutowanie, analiza schematów elektronicznych. Praca na dwie zmiany (6-14, 14-22).
FENIX POLAND SP. Z O.O. - 2015-11-23 - Łódź (łódzkie)

INTROLIGATOR - od 12 PLN

Obsługa urządzeń poligraficznych.
kontakt przez OHP - 2016-04-13 - Łódź (łódzkie)

STARSZY PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - od 2 800 PLN

Poszukiwanie producentów, kontakt z kontrahentem, nadzorowanie transakcji, bezpośredni kontakt z klientem ukraińskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-18 - Strzelce Opolskie (opolskie)

KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA (SIEĆ TELEFONII KOMÓRKOWEJ) - od 2 000 PLN

Telefoniczna obsługa klienta - obsługa połączeń przychodzących.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe ręczne, oczyszczanie ulic, chodników, sprzątanie terenów zielonych
PUO FLORA - 2016-07-12 - Łódź (łódzkie)

MONTER URZĄDZEŃ I INSTALACJI CHŁODNICZYCH - od 3 500 PLN

montaż urządzeń (chłodnic, agregatów) oraz miedzianych instalacji chłodniczych (spawanie); praca na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

1)prowadzenie na podstawie dowodów księgowych, ksiąg rachunkowych, ujmujących zapisy zdarzeń wporządku chronologicznym i systematycznym2)obsługa finansowo-księgowa placówki, prowadzenie pełnej księgowości placówki za pomocą programu finansowo - księgowego pod nazwą finanse firmy VULCAN Sp. z o.o.3)regulowanie w terminie zobowiązań jednostki, z tytułu dostaw i usług4)prowadzenie rejestrów dla celów podatku VAT i sporządzaniedeklaracji cząstkowej VAT-7C5)rozliczaniew księgach rachunkowych przeprowadzonej w jednostce inwentaryzacji6)sporządzanie i kontrola realizacji planów dochodów i wydatków7)przestrzeganie dyscypliny budżetowej8) )stale podnoszenie kwalifikacji, w tym poprzez samokształcenie9) bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach w zakresie wykonywanych czynności10)przestrzeganie przepisów powszechnie obowiązujących oraz przepisów wewnętrznych określonych w jednostce 11) należyte przechowywanie i zabezpieczenie dokumentów finansowo-księgowych12) prowadzenie korespondencji w zakresie spraw finansowych13) informowanie Głównego Księgowego o zauważonych nieprawidłowościach w obszarze wykonywania obowiązków oraz innych czynników mogących negatywnie wpłynąć na działalność jednostki
Centrum Usług Wspólnych Oświaty w Łodzi - 2017-04-27 - Łódź (łódzkie)

DOSTAWCA WYROBÓW DO KLIENTA - od 1 850 PLN

pakowanie i dostarczanie posiłków do klienta zgodnie z zamówieniem
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łódź (łódzkie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - 13 - 15,6 PLN

Skanowanie/liczenie towaru za pomocą skanera.
kontakt przez OHP - 2017-01-04 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 300 PLN

Szycie odzieży, odszywanie wzorów produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Łódź (łódzkie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-10 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MALARZ-GIPSIARZ - 1 850 - 3 500 PLN

Praca na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
DOMMARCREO Mariusz Błaszczyk - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

FREZER CNC - od 1 850 PLN

Przygotowanie i obsługa frezarki CNC Kontrolowanie poprawności pracy maszyny i monitorowanie jej parametrów, Podstawowa kontrola jakościowa wykonanych części w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych, Tworzenie prostych programów obróbczych przy wykorzystaniu interfejsu maszyny
GE POWER CONTROLS S.A. - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

Media Expert - 2016-05-13 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

KURIER LABORATORYJNY - od 2 200 PLN

Transport materiału biologicznego od klientów do laboratorium medycznego. Mile widziane osoby niepełnosprawne
CENTRUM DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ - 2017-03-17 - Łódź (łódzkie)

KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

Prowadzenie rachunków klientów.Bezpośredni kontakt z klientem tureckojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY + ST REZERWA - 997,4 PLN

- drobne prace porządkowe grabienie zieleni, koszenie trawy, malowanie ławek, równanie terenu.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Łódź (łódzkie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

cięcie i oklejanie płyt, skręcanie mebli, montaz u klienta; praca na specjalistycznych maszynach stolarskich: piła, formatówka, okleiniarka automatyczna, cięcie aluminium
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Łódź (łódzkie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

Doręczanie korespondencji, obsługa rejonu - samochodem lub na rowerze, prowadzenie dokumentacji.
Poczta Polska S.A. - 2016-09-23 - Łódź (łódzkie)

DORADCA SERWISU/KOORDYNATOR OBSŁUGI KLIENTÓW FLOTOWYCH - od 2 000 PLN

Kompleksowa i fachowa obsługa klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury i standardy firmy oraz klientów flotowych, otwieranie oraz zamykanie zleceń, przyjmowanie aut do serwisu oraz ich wydawanie z uwzględnieniemm pracy warsztatu samochodowego
AUTO BRZEZIŃSKA SP. Z O.O. - 2017-05-02 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH - 3 500 - 4 000 PLN

Naprawa maszyn szwalniczych, utrzymywanie parku maszynowego, prace instalacyjno-montażowe, wdrażanie rozwiązań technicznych
Flexidea Sp. z o.o. - 2016-11-10 - Łódź (łódzkie)

KONTROLER JAKOŚCI + ST REZERWA - 997,4 PLN

- kontrola jakości elementów szlifowanych,- kontrola malatury,- kontrola got. wyropbu,- tworzenie dokumentacji kontroli jakości.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

Praca na terenie całego kraju, w ruchu ciągłym-wg grafiku.
Firma Usługowo- Handlowa "MARAG-TOUR" - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA KAT. C - od 5 000 PLN

Kierowca solówki, wyjazdy na Europę zachodnią na okres 3/4tygodni. Przewóz towarów, przeważnie części samochodowe.
France Transport Pologne Sp. z o.o. - 2016-06-16 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W SZATNI I POD NATRYSKAMI
Szkoła Podstawowa Nr 137 - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII MARKETINGU I KONTROLI JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Praca w dziale produkcji nadzoru i sprzedaży. Konieczna znajomość branży włókienniczej. Staż nie jest wymagany.
FILTEX SA ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)