Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Kraków Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Kraków

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Kraków

Adres miejsca pracy: Aleja Pokoju 44 (C.H. Plaza)

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-01

Wymagania dla kandydatów:
znajomość branży RTV/AGD/IT/FOTO
wykształcenie co najmniej średnie
komunikatywność

Oferowane korzyści:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilną pracę w firmie o 25. letnim doświadczeniu na rynku AGD/RTV
jasno określone zasady pracy
rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zakres obowiązków:
prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg harmionogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 1 400 PLN

utrzymywanie czystości i porządku na obiektach zleceniodawców (pomieszczenia biurowe, strefy sanitarne, komunikacyjne, produkcyjno-magazynowe, możliwa praca na zewnątrz budynków).
PROF-US PRZEDS.USŁ.Sp. z o.o. - 2017-01-31 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW REKLAMY I MARKETINGU - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK ZESPOŁU - od 3 800 PLN

Kierownik stoiska w supermarkecie.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK W DRUKARNI - od 12 PLN

Prace pomocnicze na produkcji artykułów reklamowych, pakowanie, kontrola jakości. Praca na trzy zmiany na Borku Fałęckim.
FULL JOB POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

ELEKTRYK - od 15 PLN

Monitorowanie usterek i awarii w NCK, usuwanie usterek. Praca na dwie zmiany.
NOWOHUCKIE CENTRUM KULTURY W KRAKOWIE - 2016-10-19 - Kraków (małopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-02-25 - Oświęcim (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków dla ok. 40 osób.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Kraków (małopolskie)

Młodszy Specjalista ds. Marketingu - -

Media Expert Obsługa otwarć sklepów w nowych lokalizacjach (70% - 80% czasu)
Udział w planowaniu i realizacji projektów marketingowych i w tym zakresie współpraca z zewnętrznymi podmiotami
Przygotowywanie i opracowywanie analiz rynkowych, raportów pracy itp.
Wprowadzanie dokumentów do bazy danych
Media Expert - 2017-02-21 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kraków (małopolskie)

Media Expert - 2016-08-16 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 12 PLN

LIKWIDACJA ISTNIEJĄCYCH STOISK, ZMIANA ARANŻACJI WNĘTRZA HALI, BUDOWA EKSPOZYCJI ZGODNIE Z PRZYJĘTYMI NOWYMI STANDARDAMI, DBANIE O CZYSTOŚĆ NA STANOWISKU PRACY
kontakt przez OHP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG - od 2 300 PLN

Technik elektroradiolog
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kraków (małopolskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 500 PLN

praca na podanym stanowisku
Andrzej Gil DECORBUD - 2016-06-29 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

Przyjęcie towaru, sprawdzanie pod względem jakościowym oraz ilościowym.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kraków (małopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-26 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

kompletowanie towaru na magazynie
Cytrusek s.c. - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA KLIENTÓW - od 5 000 PLN

bezpośredni kontakt z klientem w zakresie sprzedaży usług rachunkowych i księgowych, aktywne pozyskiwanie nowychklientów dla firmy, realizacja planów sprzedażowych, dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta, przygotowaniei prezentacja ofert biznesowych, planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
BEST.BUSINESS SP.Z O.O. - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

Kierownik Salonu Sprzedaży - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 4 600 PLN

Obsługa klienta anglojęzycznego oraz niemieckojęzycznego (telefonicznie, mailowo, poprzez czat), doradzanie klientowi w sprawach administracji kadrowej oraz nawigacji po systemie, rozwiązywanie zapytań od klienta dotyczących kwestii kadrowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kraków (małopolskie)

wg. harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA TAKSÓWKI - od 3 000 PLN

kierowca taksówki
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU ORAZ SORTOWANIA TOWARÓW - od 11 PLN

Sprawdzanie towaru przychodzącego, kompletacja towaru
kontakt przez OHP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

TOKARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Kraków (małopolskie)

STARSZY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - 6 000 - 14 000 PLN

- produkcja testów technicznych, testów biznesowych- zbieranie i dokumentowanie wymagań- konfiguracja środowiska- udział w projektowaniu, kodowaniu i wykonywaniu zautomatyzowanych skryptów testowych.Miejsce pracy: ul. Bora Komorowskiego 24, Kraków / ul. Czerwone Maki 82, Kraków.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZATAJĄCA - od 11 PLN

sprzątanie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

wydawanie posiłków, obsługa klienta z możliwościąrównież obsługi kasy fiskalnej
GASTRONOMIA & CATERING TURSCY S.C. JAROSŁAW TURSKI,STANISŁAW TURSKI - 2016-08-19 - Kraków (małopolskie)

Media Expert - 2016-06-13 - Bytom (śląskie)

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

EKSPERT DS. INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za-wdrażanie pełnego cyklu tworzonego oprogramowania;-kierowanie zespołem przy wykorzystaniu metodologii Scrum;-dostarcza asysty technicznej dla pozostałych członków zespołu, którym wyznacza cele i zadania; -przeprowadza analizę kodu programowego przygotowanego przez deweloperów dopasowując go do wysokich standardów kodowania; -nadaje kształt głównym elementom systemu;-zarządza komunikacją z Klientem;-dbała o zgodność założeń projektu z dostarczanym produktem oraz o jego zgodność z wymaganiami klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Kraków (małopolskie)