Praca Doradca klienta-sprzedawca Bystrzyca Kłodzka Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres miejsca pracy: ul. Strażacka 14 (Intermarche)

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-17

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ - od 1 750 PLN

Pakowanie wyrobów gotowych w folie i kartony, przygotowywanie do transportu, załadunek krzeseł na samochód.
"SELECT COMFORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-02 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 000 PLN

Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż, ergonomii oraz ochrony środowiska, prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych oraz zmianami w warunkach pracy i płacy, prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich, tworzenie regulaminów organizacyjnych, prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, planowanie rozwoju zawodowego kadry podmiotu gospodarczego.
CENTRUM OBSŁUGI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-13 - Kłodzko (dolnośląskie)

Kierowca kat. B - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Prace magazynowe.
Media Expert - 2016-07-26 - Łomża (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

Produkcja elementów do palet. Obsługa maszyn tartacznych.
TARTACZNICTWO USŁUGI TRANSPORTOWE S.C. SZEWCZYK WANDA, KARPIŃSKI MARIUSZ - 2016-07-05 - Stara Łomnica (dolnośląskie)

ADMINISTRATOR BAZ DANYCH - od 1 850 PLN

koordynacja kalendarza spotkań Zarządu, organizacja podróży służbowych, wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań,
ULTRA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-27 - Kłodzko (dolnośląskie)

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI - 2 000 - 2 500 PLN

pomoc przy wykonywaniu surowców, produkcja pieczywa, sprzątanie stanowiska pracy
PIEKARSTWO PRODUKCJA - SPRZEDAŻ DOMINIK KAWALA - 2017-03-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Asystentka/Asystent Zarządu - -

Media Expert Kontrola obiegu dokumentów
Koordynacja kalendarza spotkań
Wprowadzanie i rozliczanie zamówień kosztowych w ERP XL
Kontrola stron WWW pod kątem poprawności funkcjonowania
Monitorowanie działań konkurencji
Przygotowywanie raportów
Ścisła współpraca z Kadrą Zarządzającą E-Commerce
Media Expert - 2017-03-24 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-07 - Płock (mazowieckie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-02-17 - Sochaczew (mazowieckie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-05 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 800 PLN

przygotowanie warzyw i owoców,krojenie,mielenie.Przygotowanie stanowiskapracy,dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szczytna (dolnośląskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-18 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientówWymagana ważna książęczka zdrowia
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2016-07-08 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

PSYCHOLOG - od 1 850 PLN

opieka psychologiczna
SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA ''EDUKATOR'' - 2016-09-02 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - od 10 PLN

sprzątanie pomieszczeń w obiektach Uzdrowiska.
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. - 2016-08-03 - Długopole-Zdrój (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-11 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Magazynier sklepowy - -

Media Expert Prowadzenie magazynu sklepowego (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów, zabezpieczanie sprzętu),
Przyjmowanie dostaw
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
Media Expert - 2016-07-27 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 967 PLN

Organizowanie stanowiska pracy, planowanie trasy, zabezpieczenie transportu przed osobami trzecimi. Dokonywanie załadunku i rozładunku towaru, zabezpieczenie ładunku, prowadzenie dokumentacji i przewozu. Wymagane prawo jazdy kat C+E + ADR, staż pracy min 2 lata.
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - SPEDYCJA WNUK WOJCIECH - 2016-08-24 - Kłodzko (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

Wykonywanie pokazów kulinarnych na grillu teppanyaki,znajomość kuchni azjatyckiej,flambirowanie potraw w stylu orientalnym do nowej karty menu
GRUPA ŁAPAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obróbka wstępna warzyw , owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie , czyszczenie), Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-04-18 - Wadowice (małopolskie)

SZEF KUCHNI ŻYWIENIA ZBIOROWEGO - od 15 PLN

gotowanie, nadzór nad zespołem kucharzy, przygotowanie jadłospisu , dbałość o zaopatrzenie
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2017-02-14 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

- budowanie i bieżące uzupełnianie bazy danych klientówinstytucjonalnych; - aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż; -współudział w planowaniu i organizacji eventów kinowych, akcjimarketingowych i innych wydarzeń odbywających się w kinie; -koordynowanie i kontrolowanie rezerwacji grupowych iindywidualnych; - organizacja eventów okolicznościowych; - dbanie opozytywny wizerunek Firmy.Mile widziany własny samochód. Oferujemy: - ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; - atrakcyjnewarunki pracy; - stabilność zatrudnienia; - niezbędne narzędzia pracy.
CINEMA 3D SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-09-23 - Jawor (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. PERSONALNYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kłodzko (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-03-09 - Wałbrzych (dolnośląskie)

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Pruszcz Gdański (pomorskie)