Praca DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI (NR 1488) Bydgoszcz FREEDOM NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ MAREK POŁEĆ

Stanowisko: DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI (NR 1488)

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów z Europy Wschodniej

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ MAREK POŁEĆ

16 Pułku Ułanów Wlkp. 1 lok.5, 85-319 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 1000 zł

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI (NR 1488)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: doradca do spraw rynku nieruchomości

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku wschodnim i kontaktach z klientami zagranicznymi, znajomość programów: AssariWEB, BMBY System

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 8

Nazwa pracodawcy: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ MAREK POŁEĆ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesyłać na adres: bydgoszcz (at) freedom-nieruchomości.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: 16 Pułku Ułanów Wlkp.

Numer budynku pracodawcy: 1 lok.5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw rynku nieruchomości