Praca DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA - 664 Świdnica TERG S.A.

Strzegomska, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta wg standardów Firmy TERG Media Expert, realizacja celów sprzedażowychoraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA - 664

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w handlu mile widziane, znajomośc branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem, mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie, umiejętność wykonywania drobnych napraw (m.in. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon), umiejęstności prezentacji i negocjacji, dobra obsługa komputera (MS Office), ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży, zaangażowania w wykonywaną pracę, komunikatywność, uprzejmość i pogoda ducha, niekaralność

Nazwa pracodawcy: TERG S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Za Dworcem 1/D, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: inny - GIEŁDA PRACY 25.05.2016 - 10.00/11.00/12.00./13.00www.mediaexpert.pl, Termin: Giełda Pracy - 25.05.2016 s. 225. ul. MC Skłodowskiej 5, Godziny : 10.00/11.00/12.00/13.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Adres strony pracodawcy: www.mediaexpert.pl

Ulica pracodawcy: Za Dworcem

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta