Praca DORADCA KLIENTA Ryki KSIĘGARNIA Mariusz Adameczek / Biuro Podróży WORLD TRAVEL

Wyczółkowskiego 8/2, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta w biurze podróży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w branży turystycznej, mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego, wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku turystyka

Nazwa pracodawcy:
KSIĘGARNIA Mariusz Adameczek / Biuro Podróży WORLD TRAVEL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Poniatowskiego 4, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Ryki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryki

Ulica pracodawcy: Poniatowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta