Praca DORADCA TECHNICZNY - MERCHANDISER Jelenia Góra Bolix S.A.

58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
praca w markecie budowlanym polegajaca na obsłudze stoiska firmowego Bolix z mieszalnikiem tynków - sprzedaz materiałów chemii budowlanej, udzielenie informacji technicznych klientom dotyczacych promowanych towarów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie: prowizyjne

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNY - MERCHANDISER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jelenia Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Zawód: ekspozytor towarów (merchandiser)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, dyspozycyjność, praca również popołudniami oraz sporadycznie w weekendy, samodzielność, motywacja do pracy, zaangazowanie, sumienność w wykonywaniu obowiązków. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy

Nazwa pracodawcy: Bolix S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Adres pracodawcy:
Stolarska 8, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Stolarska

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspozytor towarów (merchandiser)