Praca DORADCA KLIENTA Pleszew LIBART Lidia Andrzejczak-Kościanowska Ilno

Kaliska, 63-300 Pleszew, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pleszew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pleszewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pleszew

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera MS Office

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: LIBART Lidia Andrzejczak-Kościanowska Ilno

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pleszewski

Gmina pracodawcy: Pleszew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pleszew

Ulica pracodawcy: Kaliska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta