Praca DORADCA KLIENTA (O) Tarnów EVEREST FINANSE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Stanowisko: DORADCA KLIENTA (O)

Wynagrodzenie: od 500 PLN

Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych, działania marketingowe na obsługiwanym terenie

Data publikacji: 2016-01-26

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: EVEREST FINANSE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych, działania marketingowe na obsługiwanym terenie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: prowizyjny system wynagrodzeń

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, um. sprawnego liczenia, komunikatywność, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane prawo jazdy kat. B; praca w Tarnowie oraz okolicach (pozyskiwanie klientów) na umowę zlecenie w godz.: 14.00-19.00, pracodawca zapewnia kartę SIM z nielimitowanymi rozmowami; obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych, działania marketingowe na obsługiwanym terenie; wynagrodzenie 500 zł brutto (prowizyjny system wynagrodzenia). Kontakt: EVEREST FINANSE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, telefon: 882 091 273, e-mail: doradca (at) bocianpozyczki.pl

Nazwa pracodawcy: EVEREST FINANSE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
-, 61-772 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny lub e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta