Praca DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA Jędrzejów TERG S.A. MEDIAEXPERT w Złotowie

Miejsce pracy:
28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy, realizacja planu sprzedaży, fachowe doradztwo klientom w wyborze odpowiedniego sprzętuAplikacje (CV oraz list motywacyjny) proszę składać poprzez stronę www.mediaexpert.pl ( zakładka INFORMACJE-PRACA - przycisk APLIKUJ)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: TERG S.A. MEDIAEXPERT w Złotowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Za Dworcem 1 D, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Składanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez stronę www.mediaexpert.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: Za Dworcem

Numer budynku pracodawcy: 1 D

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*