Praca DORADCA KLIENTA Nowy Sącz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zawieranie umów, sporządzanie reklamacji, sprawozdań, raportów, organizowanie zaopatrzenia, nagocjacje z klientem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Komunikatywność, obowiązkowość, uczciwość, sumienność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż odzieży i telefonów komórkowych

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA/ PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

przyjmowanie towaru i wprowadzanie faktur zakupu do stanu magazynowego, monitorowanie stanów magazynowych, składanie zamówień, realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych, zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w zakresie sprzedaży towaru: obsługa klienta, przygotowanie towarów na sprzedaż wysyłkową (internetową); planowanie pracy zespołu, ustalanie grafików pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Poznań (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wymiana części w samochodach, sprawdzanie i uzupełnianie płynów w pojeździe, dbanie o czystość stanowiska pracy, miła obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Glinno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z WIetnamu, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie płatności, przygotowywanie jedzenia, tankowanie, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - do 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SAL, ZMYWANIE NACZYŃ, MYCIE OKIEN I TOALET DZIECI;
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie bez znaczenia, ślusarz z umiejętnością spawania, umiejętność czytania rysunku technicznego. Wykonywanie elementów konstrukcji maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Psie Pole (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 300 PLN

kierowanie pojazdem (praca: Europa)
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Łowicz (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-09 - Wołomin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

eksponowanie towaru na półkach w sklepie, utrzymywanie porządku, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Serock (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

prace elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Żeromin (wielkopolskie)

GÓRNIK P/Z - od 3 200 PLN

zabudowa stojaków, zabudowa podciągów, kotwienie, transport ręczny materiałów i urządzeń, pobierka spągu, przebudowa, likwidacja i wykonywanie obudowy wyrobisk. Zabudowa i likwidacja maszyn i urządzeń. Obsługa maszyn i urządzeń.Praca na 4 zmiany.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Ornontowice (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona marketu. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.Osoba zainteresowana ofertą w pierwszej kolejności musi skontaktować się z działem rekrutacji w centrali firmy:nr telefonu 667-663-236lub adres e-mail: praca (at) merkurymarket.pl
MERKURY MARKET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - 2016-04-26 - Nowy Sącz (małopolskie)

zapoznanie się ze stanowiskiem pracy,realizacja nauki w zakresie obsługi programu komputerowego "TOP"praktyczna nauka zwodu pod kierunkiem doświadczonych pracowników,zapoznanie się z dokumentacją magazynową i jej obiegiem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż skuterów, motocykli itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Ciechanów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku i czystości na terenie Gminy Lubrza
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Lubrza (lubuskie)

MASAŻYSTA - od 1 850 PLN

Wykształcenie średnie zawodowe w kierunku fizjioterapia, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 3 lata, wykonywanie różnego masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało. Wysoki standard obsługi klienta i dbanie o stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Obróbka ręczna i maszynowna drewna
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Olesno (opolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

cięcie mechaniczne, obróbka ślusarska
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Żory (śląskie)

sprzedaż art spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Turobin (lubelskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac fizycznych na terenie budowy
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Szymanów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Tychy (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Górki (mazowieckie)

STAŻ/FP/ - ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - 997,4 PLN

archiwowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C+E - do 1 750 PLN

rozwożenie butli gazowych, rozładunek, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ E-COMMERCE - do 1 400 PLN

Bieżąca weryfikacja zamówień na platformach: Alibaba, MakePolo, Made-in-China, DHGate, Global Sources, pod kątem terminowości realizacji, dostępności towarów, płatności itd., tworzenie ofert, zestawień, raportów i analiz, bieżące monitorowanie terminowości wysyłania paczek i ich dostarczania do klienta, kontakt z klientem i z partnerami spoza Polski w celu weryfikacji poprawności złożonych zamówień i uzupełnienia danych, bieżące wsparcie dla BOK i obsługi sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 14 PLN

prace związane z utrzymywaniem porządku
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Poznań (wielkopolskie)