Praca DORADCA KLIENTA Lipno kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: .

Data publikacji: 2016-08-04

Lokalizacja: Lipno (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: lipnowski

Gmina pracodawcy: Lipno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipno

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. DYSTRYBUCJI - do 2 344,51 PLN

Kompleksowa obsługa klienta, powiązana z koordynacją i monitorowaniem dostaw towaru do klienta.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

wg załacznika
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Jaskulin (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

kierowanie ciągnikiem siodłowym z naczepą na terenie kajów UE
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w FH "EWA"Program stażu do zapoznania w pokoju 37
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Masłów Pierwszy (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Prandocin-Iły (małopolskie)

POWER: PRACOWNIK DS. PRZETARGÓW - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 5 miesiące dla osób do 30 roku życia BEZ BADAŃ (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I MIEJSCE ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: TAMA POMORZAŃSKA 26GODZ.PR.: 7-15WYMAGANIA ORGANIZATORA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LUB ŚREDNIE TECHNICZNE (PREFEROWANE TECHNICZNE LUB PRAWO) ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA(OBSŁUGA WORD, EXCEL) MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE PROWADZENIA PRZETARGÓW
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

DORADCA KREDYTOWY - od 1 750 PLN

bezpośredni kontakt z klientem, zawieranie umów kredytowych, przygotowanie ofert
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Wyszków (mazowieckie)

ASYSTENT POCZTOWY - 997,4 PLN

-awizowanie listów,- awizowanie powtórne listów, zwroty ;istów poleconych, układanie dokumentów, obsługa systemu pocztowego ,porządkowanie towarów, obsługa klienta, porządkowanie, przygotowywanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Oleśnica (dolnośląskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

wypiek chleba i bułek w piecu, obsługiwanie maszyn i urządzeń występujących w piekarni, dokonywanie oceny jakości i półproduktów i pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kwidzyn (pomorskie)

KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH I TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

prace porządkowe, utrzymanie zieleni na terenach i obiektach gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Lniano (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 400 PLN

Opieka nad dziećmi do lat 3 w żłobku oraz samodzielne prowadzenie grupy przedszkolnej, realizacja podstawy programowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

pozyskiwanie i obsługa klienta
POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE Daria Pauch - 2016-10-27 - Wolsztyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

roboty zwiazane ze wznoszeniem budynków
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - 997,4 PLN

Pracownik agencji pracy tymczasowej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca - sklep w CH Ogrody
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SZEF KUCHNI - od 3 000 PLN

Zarzadzanie zespołem kucharzy i kelnerów, układanie menu, przygotowywanie zamówień na produkty niezbędne w kuchni, wyliczanie gramatur, kalorii.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

sprzedaż towarów, prowadzenie rozmów handlowych, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RM 30-50
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Żabicko (lubuskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

pieczenie oraz krojenie pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Lelice (mazowieckie)

MONTER SIECI INSTALACJI, URZĄDZEŃ SANITARNYCH - do 1 850 PLN

montaż sieci, instalacji
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Świętochłowice (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Załądunek i rozładunek towaru, prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie obiektów firmy: zbieranie śmieci, zamiatanie ( Dworzec PKP Toruń Główny)
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)