Praca DORADCA KLIENTA Leszno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Ks.Prymasa Wyszyńskiego 8/, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Ks.Prymasa Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8/

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

ROZBIERACZ – WYKRAWACZ - od 925 PLN

dokonywanie rozbioru tusz, magazynowanie i przygotowanie mięsa do dystrybucji, obsługiwanie maszyn,
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Tarnowskie Góry (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do wypieku wafli, przekładanie wafli kremami, pakowanie produktów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Werbkowice (lubelskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Szczawnica (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Krzynowłoga Mała (mazowieckie)

PRACOWNIK RECEPCJI + ST REZERWA - 997,4 PLN

- umawianie wizyt,- obieranie tel.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Łódź (łódzkie)

WIERTACZ - od 2 500 PLN

obsługa maszyn wiertniczych, wykonywanie odwiertów pionowych do pomp ciepła oraz studni- na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Bodzanów (opolskie)

1737U - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu, wydawanie towaru w/g zamówień, obsługa firm i klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw, rozładunek towaru, wydawanie towaru zgodnie z obiegiem dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Cieśle (mazowieckie)

INSTRUKTOR FITNESS - DIETETYK - od 50 PLN

Instruktor fitness - kettlebell + dietetyk
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Zabierzów (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

prace biurowe, administracyjne
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Mława (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY DPC ART 49 - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wągrowiec (wielkopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

Zapoznanie ze strukturą zakładu, szkolenie BHP i PPOŻ, zapoznanie z budowa kosiarek i sekatorów, przygotowanie terenu do obsadzeń, grabienie, wyznaczanie miejsc do sadzenia krzewów, zakładanie kwietników i trawników, koszenie terenów zielonych, podlewanie, obsadzanie waz kwiatowych, pielęgnacja trawników-koszenie trawy, grabienie, nawożenie, zakładanie ogródków skalnych, przycinanie drobnych krzewów i formowanie, pielęgnacja terenów zielonych, podlewanie waz kwiatowych, pielenie, uzupełnianie nasadzeń w wazach i na rabatach, odchwaszczanie trawników, rabat, obcinanie przekwitłych kwiatostanów, nawożenie pogłówne, modelowanie terenu pod nowe rabaty i trawniki, nasadzenia nowych roślin cebulowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

1912U SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK HODOWLI DROBIU - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Lutocin (mazowieckie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - 1 200 - 1 400 PLN

Prace pomocnicze slusarskie, czyszczenie kontenerów z odprysków spawalniczych. Praca na umowę zlecenia 160 godzin misięcznie. Miejsce pracy: MirosławiceKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mirosławice (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zduny (łódzkie)

TECHNIK FIZJOTERAPII - od 1 850 PLN

Technik fizjoterapii- oferta realizowana w ramach Robót Publicznych. Wymagania, wykształcenie policealne, średnie kierunkowe, aktualne badania sanitarne.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, sprzedaż hurtowa i detaliczna, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, monitorowanie rynku, raporty
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Warszawa (mazowieckie)

JEDLNIA KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Jedlnia-Letnisko (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 1 750 PLN

sprzatanie stanowisk pracy
kontakt przez PUP - 2015-10-13 - Osiek-Kolonia (łódzkie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wyksz. wyższe, doświadczenie w zawodzie,, profil II
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie surowców do przygotowywania potraw
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego oraz urządzeń wchodzących w jego skład,ustalanie identyfikatorów i haseł użytkownikom, dokonywanie ich zmian i wyrejestrowanie użytkowników w razie takiej potrzeby,
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ropa (małopolskie)

AGENT NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)