Praca DORADCA KLIENTA Kłodzko PRZEDSIĘBIOTSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TĘCZA" S.C. D. FRYDRYK P.FRYFRYK

Zajęcza 4B, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentuBieżąca obsługa klienta (dyspozycje, faktury, obsługa urządzeń)Bieżąca obsługa magazynowaKontrola należnościNawiązywanie kontaktów z klientamiWymagania:Wykształcenie min. średnieZnajomość branży – budowlana / wykończeniowaZnajomość obsługi komputeraKomunikatywnośćOferujemy:umowa o pracęwynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji od sprzedażymożliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 775 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 775 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : Firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych, poszukuje osoby na stanowisko doradcy klienta w zakresie artykułów chemii budowlanej (farby, lakiery, tynki, itp.).

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIOTSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TĘCZA" S.C. D. FRYDRYK P.FRYFRYK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv-TECZA.PRACA (at) GMAIL.COM

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Zajęcza

Numer budynku pracodawcy: 4B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.02.2016