Praca DORADCA KLIENTA Kępno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EBB Bartosz Borkowski

Młyńska 2, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów i usług bankowych, kompleksowa obsługa klientów w zakresie prowadzenia kart i rachunków bankowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EBB Bartosz Borkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Nadodrzańska 11, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV należy dostarczyć osobiście

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieluński

Gmina pracodawcy: Wieluń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieluń

Ulica pracodawcy: Nadodrzańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta