Praca DORADCA KLIENTA - KASJER Strzelce Opolskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, dbałość o dobry wizerunek placówki, przyjmowanie wpłat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1 900 zł + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Opolskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: min. średnie, komunikatywność, znajomość obsługi komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Pajęczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pajęczno

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 2 000 - 3 000 PLN

Wsparcie Biura Realizacji Projektu w czynnościach związanych z realizacją kontraktu. Realizacja bieżących spraw administracyjno-biurowych. Kopiowanie dokumentów, archiwizowanie, uzupełnianie i prowadzenie korespondencji projektu. Opracowywanie zestawień, tabel oraz formularzy na potrzeby projektu. Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej. Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów ( obsługa, dystrybucja i archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ- OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Zapewnienie obsługi kancelaryjno-korespondencyjnej, realizowanie czynności administracyjno-biurowych oraz prowadzenie wykazów i ewidencji zawiązanych z obsługą sekretariatu; realizowanie zadań recepcyjnych oraz prowadzenie terminarza spraw i spotkań; archiwizowanie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Legionowo (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

szlifowanie elementów drewnianych, składanie podzespołów mebli, pakowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wola Filipowska (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ - od 1 850 PLN

Przewóz rzeczy Polska, Ukraina, Dania, Norwegia, Szwecja, Holandia
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Puławy (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Dostarczanie zakupionego towaru do klientów, przywóz towaru z hutrowni
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Przeworsk (podkarpackie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

Wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera-Ms Office i inne.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Racibórz (śląskie)

ZBROJARZ K/M - od 1 750 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Prowadzenie ewidencji ksiegowej, prowadzenie pełnej i uproszczonej ksiegowości podmiotów gospodarczych. dekretowanie i ksiegowanie operacji gospodarczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Bolszewo (pomorskie)

WULKANIZATOR - OPERATOR MASZYNY DO PROSTOWANIA FELG - 1 850 - 2 600 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie mile widziane; naprawa, wymiana opon; obsługa maszyny do prostowania felg; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

pomoc w pracach budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

162S - ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - 997,4 PLN

- obsługa narzędzi pomiarowych,- czynności przygotowawcze do budowy o naprawy wałów napędowych,- obsługa maszyn CNC.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się stażysty ze strukturą zakładu oraz obowiązkami na stanowisku pracy.2. Zapoznanie się stażysty z procedurami i charakterystyką udzielanych świadczeń medycznych.3. Przeprowadzenie szkolenia BHP i innych wymaganych na tym stanowisku.4. Obsługa pacjentów rejestracja pacjentów, udzielanie im wyczerpujących informacji o dniach, godzinach przyjęć lekarzy i innych świadczeniodawców działających w zakładzie.5. Prowadzenie archiwizacji dokumentacji medycznej.6. Prowadzenie korespondencji zakładowej.7. Obsługa centrali telefonicznej, w tym przyjmowanie rozmów, łącznie z właściwymi gabinetami itd.8. Obsługa komputera i innych urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kartuzy (pomorskie)

MECHANIK (Z) - do 1 850 PLN

Mechanik samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Zbylitowska Góra (małopolskie)

KIEROWNIK - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie maszyn i urządzeń rolniczych do naprawy, pomoc w montażu i naprawach maszyn i urządzeń rolniczych, mycie i czyszczenie maszyn, pomoc w wymianie uszkodzonych elementów w maszynach i urządzeniach rolniczych
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Jemielno (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI WYCIĄGÓW NARCIARSKICH - od 2 000 PLN

Obsługa i opieka nad narciarzami, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Szelment (podlaskie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

w zakresie stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Człuchów (pomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Koło (wielkopolskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

wykrawanie elementów zasadniczych na mięsie, osobne sortowanie mięsa w zależności jego właściwości takich jak barwa, zawartość tkankitłuszczowej. Rozbiór na części zasadnicze półtusz wieprzowych, ostrzenie i konserwacja sprzętu stosowanego przy rozbiorze półtusz wiepszowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kutno (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, prowadzenie ewidencji środków czystości, mycie podłóg, sprzątanie toalet, wycieranie kurzu z mebli biurowych, szaf.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Solec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

praca w sklepie obuwniczym na stanowisku sprzedawca - kasjer, obsług akasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MONTAŻYSTA SYSTEMÓW ALUMINIOWYCH - od 1 850 PLN

montowanie elementów przy produkcji konstrukcji aluminiowych oraz ich montaż
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Mława (mazowieckie)

WOŹNA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 035 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 900 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Żory (śląskie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie z częściami samochodowymi
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Koło (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 14 PLN

tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów z Wietnamu, kontakt z kontrahentami i klientami z Wietnamu, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Mroków (mazowieckie)