Praca DORADCA KLIENTA Kalisz WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Miejsce pracy:
-, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż, przedstawianie ofert klientom, prowadzenie spotkań w domach klientów (rejon działania Doradcy obejmuje teren max. 70 km od miejsca zamieszkania) lub spotkań grupowych w hotelach/ restauracjach (rejon działania Doradcy obejmuje teren całego kraju, wyjazdy z grupą 3 dniowe lub 4 dniowe)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 198,05 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie: 2198,05 brutto+ ewentualna premia 1511,65 brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kalisz

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 198,05 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: GOTOWOŚĆ DO CZĘSTYCH WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie. Firma oferuje: stałe wynagrodzenie podstawowe plus wysokie premie za osiąganie celów sprzedażowych, profesjonalnie umówione spotkania handlowe przez dział telemarketingu, szkolenia sprzedażowe w firmie oraz w terenie, możliwość awansu i rozwijania kompetencji sprzedażowych. Wynagrodzenie: 2198,05 brutto+ ewentualna premia 1511,65 brutto

Nazwa pracodawcy: WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

DWORCOWA 18, 64-320 Buk, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na podany adres email: rekrutacja (at) woolstar.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Buk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Buk

Ulica pracodawcy: DWORCOWA

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.01.2016

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Budowanie długotrwałych relacji z klientami, analiza potrzeb, dobieranieodpowiedniej oferty dla klienta, podpisywanie umów, udział wszkoleniach, raportowanie wyników, nienormowany czas pracy.
NATIONALE-NEDERLANDEN TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A - 2015-12-28 - Opole (opolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, sprzedaż produktów bankowych Alior Banku
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Trasy w systemie 6/2, przewóz towarów na terenie UE orz krajów Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

udzielanie pożyczek, obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie telefonów
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Radomsko (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Prace magazynowe, rozładunek i załadunek towaru, dostarczanie towaru do klientów.
SPÓŁKA HANDLOWO-PRODUKCYJNA I.Z.J.E.M. EFEMBERG - 2016-11-22 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Obsługa klientów banku, obsługa kasowa, prowadzenie dokumentacji placówki, obsługa aplikacji systemowych
"REAL" Radosław Buchowiecki - 2016-10-18 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pokoji hotelowych
BOŻENA RÓŻALSKA USŁUGI GASTRONOMICZNE SEZAM - 2016-08-25 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 10,4 - 12,5 PLN

Obsługa klinetów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrani należności za zakupione towary, realizacja płatności
INTERKADRA Sp. z o.o. - 2016-05-12 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 628 PLN

Obsługa klienta. Naliczanie i przyjmowanie należności od klientów. Towarowanie sklepu.
TESCO (Polska) Sp. z o.o. - 2016-11-07 - Gostyń (wielkopolskie)

ASYSTENTKA - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kalisz (wielkopolskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu, obsługa klienta, opieka nad kanałami social media, monitoring produktowy w obszarze zainteresowań fundacji;przygotowywanie i redagowanie pism; wsparcie w zarządzaniu stroną internetową; wsparcie bieżących projektów;
FUNDACJA OŚRODEK ROZWOJU KOMPETENCJI EKOLOGICZNYCH - 2016-04-14 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zleceń, telefoniczna i stacjonarna obsługa klienta.
Walmar Drażba SP.J> - 2016-09-23 - Reda (pomorskie)

FAKTURZYSTKA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI - od 2 100 PLN

Fakturowanie, rozliczanie należności, obsługa poczty elektronicznej
CAR NET Sp. z o.o. - 2016-02-29 - Kalisz (wielkopolskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 800 PLN

Wykonywanie teleskopów, szkieletów. Obsługa komputera i oprogramowania firmy Amann Girrbach.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Kalisz (wielkopolskie)

ASYSTENT KSIĘGOWEJ - od 925 PLN

Bieżąca obsługa klienta, wprowadzanie danych do systemu księgowego.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kalisz (wielkopolskie)

sprzedaż produktów bankowości detalicznej, obsługa transakcyjna
USŁUGI FINANSOWE EWA BŁASZCZYK - 2016-03-08 - Bełchatów (łódzkie)

kompleksowa obsługa klientów, realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie klientów oraz zapewnienie efektywnej sprzedaży oferowanych produktów, zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów
Klinika Kredytowa Dariusz Krzywdzik - 2016-03-23 - Rzeszów (podkarpackie)

OPIEKUN KLIENTA - od 1 750 PLN

Obsługa kllienta (przyjmowanie wpłat i wypłat), udzielanie kredytów, pozyskiwanie klientów, obsługa kasy.
PLUS BANK SPÓŁKA AKCYJNA - 2015-11-16 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta oraz uzupełnianie ekspozycji
Merkury Market Spółka z o.o. Spółka Komandytowa - 2016-07-12 - Mielec (podkarpackie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. PRODUKTÓW FINANSOWYCH - od 1 900 PLN

Sprzedaż produktów bankowych
SYGMA BANK POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-27 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku• realizacjaindywidualnych planów sprzedaży• prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing,spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialnośćza poziom ryzyka kredytowego• osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się nastanowisku Opiekuna Klienta
Eurobank S.A. - 2016-09-08 - Nowa Sól (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie4 ciągniekiem siodlowym, zabepzepieczenie ciągnika i przewożonego towaru przed kradzieżą, zniszczeniem, prowadzenie dokumentacji przewozów oraz dokumentacji ciągnika, organizowanie miejsca pracy zgodnych z odpowiednimi przepisami.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Kalisz (wielkopolskie)

KUCHARZ - 2 500 - 4 000 PLN

Dbanie o czystość i porządek miejsca pracy, przygototwanie miejsca pracy oraz potraw, kontakt z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kraków (małopolskie)

SYLWESTER LEWANDOWSKI - 2016-06-27 - Łowicz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż odzieży.

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

pracownik biurowy; obsługa klienta w biurze i w terenie; reprezentowanie firmy u potencjalnych klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gdynia (pomorskie)

1. Kompleksowa obsługa klienta. 2. Realizacja planów sprzedażowych. 3. Pozyskiwanie klientów oraz zapewnienie efektywnej sprzedaży oferowanych produktów. 4. Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta. Praca jednozmianowa w godz.: 9-17. Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - tel.: 785 00 091, 730 812 700, e-mail: biuro (at) klinikakredytowa.pl
Klinika Kredytowa Dariusz Krzywdzik - 2016-05-06 - Wrocław (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

Szycie bluzek
BOGWALD BOGUMIŁA OWCZARCZYK - 2015-11-24 - Kalisz (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed