Praca DORADCA KLIENTA Dzierżoniów DOMINO Spółka Jawna Eugeniusz Świszcz, Zofia Świszcz

Rzeźnicza 4, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie i obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy; - doradztwo produktowe i aranżacyjne, - przyjmowanie i wprowadzanie zamówień oraz kontrola ich realizacji, - wystawianie faktur, - uzgadnianie warunków dostawy i terminów realizacji zamówienia, - zabezpieczenie ekspozycji artykułów przed uszkodzeniem i zniszczeniem,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do negocjacji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa pakietu MS Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
poziom wykształcenia - min. średnie, doświadczenie zawodowe - mile widziane w szczególności w działach sprzedaży przemysłowej, obsługi klienta, umiejętności - pracy w zespole, bardzo dobrej organizacji pracy, szybkiego przyswajania wiedzy związanej z zajmowanym stanowiskiem, obługa komputera w stopniu podstawowym(pakiet MS Office)

Nazwa pracodawcy:
DOMINO Spółka Jawna Eugeniusz Świszcz, Zofia Świszcz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Rzeźnicza

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta