Praca DORADCA KLIENTA Drezdenko DUOBIT Bartłomiej Głogowiec

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż produktów i usług, realizowanie planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami-przyjmowanie dostaw/wysyłka Salon Komputronik Drezdenko ul. Sienkiewicza 3c/30

Data publikacji: 2016-05-04

Lokalizacja: Drezdenko (lubuskie)

Pracodawca: DUOBIT Bartłomiej Głogowiec

SIENKIEWICZA 3 c/30, 66-530 Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów i usług, realizowanie planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami-przyjmowanie dostaw/wysyłka Salon Komputronik Drezdenko ul. Sienkiewicza 3c/30

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850zł + prowizja od sprzedaży

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drezdenko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drezdenko

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zaangażowanie i motywacja, zorientowanie na wynik sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Nazwa pracodawcy: DUOBIT Bartłomiej Głogowiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

NIEPODLEGŁOŚCI 35, 66-530 Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, inny - Salon Komputronik Drezdenkoul. Sienkiewicza 3c/30, Godziny : 10:00-17:30

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Drezdenko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drezdenko

Ulica pracodawcy: NIEPODLEGŁOŚCI

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy: działalnosc handlowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta