Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Kielce M&T Jolanta Machocka Małgorzata Tyniec

Stanowisko: DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Wynagrodzenie: od 12,3 PLN

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Data publikacji: 2016-05-10

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: M&T Jolanta Machocka Małgorzata Tyniec

Targowa 21, 25-520 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12,3 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód:
pozostali sprzedawcy (konsultanci) w centrach sprzedaży telefonicznej / internetowej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12,3 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta/CALL CENTER, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe/przekonywania klientów do prezentowanej oferty, komunikatywność.Zakres obowiązków: telefoniczna obsługa klienta biznesowego, doradztwo w zakresie odpowiedniego rozwiązania telekomunikacyjnego, przedstawienie i sprzedaż produktów telekomunikacyjnych /ORANGE POLSKA

Nazwa pracodawcy: M&T Jolanta Machocka Małgorzata Tyniec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Targowa

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach