Praca DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA (O) Wola Rzędzińska Firma Handlowa WITOSPOL Wierzchosławice Józef Szwiec

Stanowisko: DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA (O)

Wynagrodzenie: do 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Doradca handlowy ds. sprzedaży i obsługi klienta

Data publikacji: 2016-07-12

Lokalizacja: Wola Rzędzińska (małopolskie)

Pracodawca: Firma Handlowa WITOSPOL Wierzchosławice Józef Szwiec

-, 33-150 Wola Rzędzińska, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Doradca handlowy ds. sprzedaży i obsługi klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: teren Polski Południowej

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Rzędzińska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w handlu, kultura osobista, komunikatywność, umiejętność raportowania, samodzielność. Praca na terenie Polski Południowej (pracodawca zapewnia samochód służbowy oraz telefon), w godz 7.00-15.00 lub do uzgodnienia; wynagrodzenie 2000zł brutto. Kontakt: Firma Handlowa WITOSPOL Wierzchosławice Józef Szwiec, e-mail: rekrutacja (at) witospol.pl

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowa WITOSPOL Wierzchosławice Józef Szwiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Rzędzińska

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.07.2016