Praca DORADCA FINANSOWY Lubań Profi Credit Polska S.A.

Miejsce pracy:
59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów ( wypełnianie dokumentów związanych z wzięciem pożyczki), działania marketingowe (pozyskiwanie klientów poprzez internet, ogłoszenia, plakaty, ulotki)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 400 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
400,00 zł brutto ( przy podpisaniu jednej umowy z klientem)

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubań

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Nazwa pracodawcy: Profi Credit Polska S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na email: karolina.saul (at) proficredit.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

DORADCA FINANSOWY - od 3 000 PLN

doradztwo w zakresie finansów osobistych,• Tworzenie zindywidualizowanych planów finansowych i dobór optymalnych rozwiązań do realizacji celów klienta, • Pomoc w racjonalnym i świadomym podejmowaniu decyzji finansowych,• Obsługa klienta w zakresie przygotowania niezbędnych umów i dokumentacji, • Podnoszenie świadomości finansowej klientów,• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji,• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi klienta,• Dbanie o kontakt z przedstawicielami innych jednostek operacyjnych,• Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - 1 245 - 1 710 PLN

Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej.
Zespół Szkół w Zarębie - 2016-07-05 - Zaręba (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Nakładanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych na ściany i sufity, gładzie ścian - powierzchni po nałożeniu tynków, murowanie budynków wonostojących.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zaręba (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 231,25 PLN

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, sprzedaż . Umowa na czas określony na 1/8 etatu 218 zł i własna działalność gospodarcza
OPEN FINANCE SA - 2016-01-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT LASERÓW - od 3 000 PLN

znajomość elektroniki, oprogramowania
ZAKMET Kazimierz i Anna Chawchunowicz S.C. - 2016-04-14 - Lubań (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie podłoża pod nałożenie zaprawy tynkarskiej, przygotowywanie zapraw tynkarskich sposobem ręcznymi mechanicznym, wykonywanie tynków sposobem ręcznym, mechanicznym, obsługa i konserwacja maszyn, narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku tynkarz.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Olszyna Dolna (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Załadunek i rozładunek towarów - transport
Przeds. Handl.-Usług. "Gass-Motbud" Sławomir Bejster - 2015-12-11 - Leśna (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 488 PLN

przyjmowanie towarów, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towarów, wydawanie towaru z zachowaniem obiegu dokumentacji
"JANAR BIS" Sp. z o.o. - 2016-04-05 - Kościelniki Dolne (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJERA - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów bankowych, doradzanie klientom, przyjmowanie wpłat, obsługa kilentów on-line.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

ŚUSARZ - 14 - 16 PLN

wykonywanie prac ślusarskich
"Konstal"Sp z o.o. - 2016-09-09 - Lubań (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

aktywna sprzedaż produktów bankowychi TV, telemarketing, inicjowanie i realizacje zadań sprzedażowych, uczestnictwo w spotkaniach, eventach, przestrzeganie procedur, obsługa kasowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Płock (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Prace związane z diagnostyką i naprawą samochodów
Naprawa Pojazdów Samochodowych Andrzej Ciaciek - 2015-12-21 - Olszyna (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 850 PLN

- aktywna sprzedaż usług finansowych- nawiązywanie kontaktów biznesowych- kontrola nad przepływem dokumentów- raportowanie sprzedaży.System wynagradzania prowizyjny. Zgłoszenia telefoniczne lub cv na email.
PROFI CREDIT POLSKA S.A - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zaręba (dolnośląskie)

FREZER - 14 - 16 PLN

obsługa frezerki

ROBOTNIK GOSPODARCZY/PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 925 PLN

spratanie i utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych
MULTISERVICE Sp. z o.o. - 2016-05-25 - Lubań (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 750 PLN

spotkania z klientamidoradztwo, rekrutingdziałanie w branży
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Zielona Góra (lubuskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIEKONSTRUKTOR - od 3 000 PLN

Przygotowanie obliczeńi projektów w postaci elektronicznej. Wykonywanie projektów w oparciu o dostarczone założenia konstrukcyjne. Sporządzanie dokumentacji technicznej. Udział w testach produktów i spotkań z klientami.
"Konstal"Sp z o.o. - 2016-01-21 - Lubań (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

rozładunek załadunek, prace magazynowe
Randstad Polska Sp. z o.o. - 2016-09-13 - Lubań (dolnośląskie)

Obsługa klientów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji
Stefczyk Finanse-Towarzystwo Zarządzające SKOK Spółka z o.o. Spółka komandytowo-akcyjna - 2016-03-15 - Ostrołęka (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Olszyna (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 750 PLN

sprzedaż kredytów,
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Sławno (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-09-19 - Lubań (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

Sprzedaż produktów i usług bankowych.Kompleksowa obsługa klienta w zakresie prowadzenia kont i rachunków bankowych.Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, dbałość o wysoki poziom obsługi, telemarketing.
LUCYNA JAROSZ EURO - 2016-12-15 - Ropczyce (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towarów na magazyn. Zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towarów. Wydawanie towaru klienta z zachowaniem obiegu dokumentów.
"JANAR BIS" Sp. z o.o. - 2016-03-07 - Kościelniki Dolne (dolnośląskie)

KIEROWNIK ZESPOŁU - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie minimum średnie, doświadczenie zawodowe min. 1 rok. Praca polega na zarządzaniu grupą doradców finansowych, rekrutacji i wdrożeniach nowych członków swojego zespołu, analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych, inicjowaniem nowych aktywnści sprzedażowych i prowadzeniu regionalnych inicjatyw marketingowych.
PROFI CREDIT POLSKA S.A. - 2016-07-12 - Rybnik (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Lubań (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 3 500 PLN

Obsługa klientó w zakresie doradztwa i rozpatrywania reklamacji, współpraca z przedsiębiorcami, bodowanie pozytywnego wizerunku firmy. Zarządzanie obiegiem dokumentów
FUNDACJA ALPHA INSTITUTE - 2016-09-01 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Pracownik ochrony na terenie obiektów handlowych.
BETA SECURITY SYSTEM Sp. z o.o. - 2016-04-05 - Lubań (dolnośląskie)