Praca DORADCA FINANSOWY Adamów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Adamów, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami, przepisami BHP, ergonomii, ochorny środowiska, ochrony ppoz, nawiązywanie kontaktu z klientem i analizowanie jego potrzeb finansowych, diagnozowanie wiedzy i doświadczenia klienta w zakresie planowania finansów, przygotowywanie porady finansowej dla danego klienta, przedstawianie klientowi idnywidualnego planu finansowego, sprzedaż produktów finansowych zgodnie z uprawnieniami , monitorowanie sytuacji na rynku finansowym, prowadzenie wymaganej dokumentacji finansowej, sporządzanie wewnętrznych raportów dotyczących kontaktów z klientami, przekazanych porad finansowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Adamów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca finansowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie , kreatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów,

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy