Praca DORADCA DO SPRAW LEASINGU Lwówek Śląski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiaska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW LEASINGU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lwówek Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Zawód: doradca do spraw leasingu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw leasingu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy