Praca DORADCA D/S REKLAMY Sanok Agencja Wydawniczo - Reklamowa Korso Sp. z o.o.

Miejsce pracy: 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA D/S REKLAMY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sanok

Zawód: specjalista do spraw reklamy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
-znajomość programów MS Office,doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,podstawowa wiedza na temat reguł rządzących reklamą,pewność siebie i przebojowość,umiejętnośc posługiwania się językiem korzyści,umiejętność pracy pod presją,sumienność i otwartość

Nazwa pracodawcy: Agencja Wydawniczo - Reklamowa Korso Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Dra Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Dra Biernackiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Wydawanie gazet- ,,Gazeta Sanocka''

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw reklamy