Praca DOFINANS. DO WYNAGRODZ .50+ - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Chorzów kontakt przez PUP

Więcej informacji o monitorowanie wózki widłowe.

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
transport towarów wózkiem widłowym, rozładunek, załadunek pojazdów, segregowanie odpadów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DOFINANS. DO WYNAGRODZ .50+ - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód:
kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs wózków widłowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.04.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER/KA DAMSKO-MĘSKI / POMOC - 997,4 PLN

Pomoc w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Kaźmierz (wielkopolskie)

DEKARZ - do 2 500 PLN

Wykonanie opierzenia dachu,zamontowanie rynien spustowych odprowadzenia wody z dachów. Umowa o dzieło - na konrektną budowę.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wrocław (dolnośląskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wierzchy (opolskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Długie (podkarpackie)

GLAZURNIK - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR HAFCIARKI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER (DOFINANSOWANIE) - od 1 850 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

obsługa klinetów, sporządzanie ofert handlowych, nadzowowanie procesu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Tychy (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wójcin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż art. budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Słaboszów (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

prowadzenie pojazdu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Zaborów Pierwszy (łódzkie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami wewnętrznymi Starostwa, zapoznanie się z aktami prawnymi wymaganymi przy wykonywaniu pracy w Wydziale Rolnictwa i Ochrony Środowiska, wykonywanie prac biurowych, przygotowywanie i wysyłanie korespondencji wydziału, obsluga komputera
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Puck (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Sejny (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Cieszyn (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Oferta stażu: przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wolbrom (małopolskie)

CIEŚLA - do 1 850 PLN

budowanie więźb dachowych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Łubianka (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - od 2 000 PLN

obsługa biura, organizacja szkoleń,pozyskiwanie klientów.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

-pokrycia dachowe-foliowanie-obróbki dacharskie-montaż rynien-łatanie-montaż dachówki
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zielin (zachodniopomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

- pielęgnacja terenów zieleni- koszenie trawników
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Milanów (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Brusy (pomorskie)

STAŻ/RPO/ - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientaprzyjmowanie towaru i rozliczanie z kurierem,ozdobne pakowanie towarówobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Leszno (wielkopolskie)

826S SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów oferowanych przez firmę. Przyjmowanie zamówień, wystawianie wszelkich dokumentów, telefoniczna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)

DYREKTOR GENERALNY - do 4 000 PLN

ZARZĄDZANIE FIRMY, KONTAKTY Z KONTRAHENTAMI Z CHIN; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UMIEJĘTNOŚĆ ZARZĄDZANIA FIRMĄ, 1 ROK DOŚWIADCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CHIŃSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prace biurowe, przyjmowanie wniosków, udzielanie informacji, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Olesno (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed