Praca DIETETYK Rawicz GASTRO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

GROTA ROWECKIEGO 6, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
opracowywanie jadłospisu wg. ustalonych diet specjalisycznych, kontrola i degustacja dań i potraw przygotowanych dietach specjalnych. Współdziałanie z magazynem w opracowywaniu planu zaopatrzenia magazynu itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rawicz

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

Nazwa pracodawcy:
GASTRO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO 255/267, 92-338 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 255

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.07.2016