Praca DIETETYK Radomsko Aneta Tomczyk Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia

PLAC 3 MAJA 11, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
- profesjonalne prowadzenie konsultacji dietetycznych- ocena sposobu żywienia pacjentów- dobór diet- udział w eventach, akcjach promujących zdrowie- wsparcie i motywacja pacjenta- przygotowywanie materiałów merytorycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radomsko

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wysoka kultura osobista

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Dietetyk (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Aneta Tomczyk Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: PLAC 3 MAJA

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.11.2015