Praca DIETETYK Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
1. Przyjmowanie zapotrzebowania na posiłki według stanuosobowego osób korzystających z wyżywienia. 2. Bieżący kontaktz Koordynatorami obsługiwanych szpitali w zakresie uwagdotyczących posiłków. 3. Rozpisywanie bieżącego zapotrzebowania na oddziały szpitalne i inne obiekty. 4. Układanie jadłospisu dekadowego, diet specjalnych zgodnie z przewidzianyminormami żywieniowymi i finansowymi. 5. Pisanie jadłospisu dziennego według ustalonego jadłospisu dekadowego z gramówką na jedną osobę oraz obliczanie wartości odżywczej. 6. Pilnowanie odpowiedniej obsługi chorych /pakowanie posiłków do termosów, wydawanie na oddziały/ i odpowiedniego mycia naczyń kuchennych, stołowych przez osoby do niego wyznaczone. 7. Nadzór nad właściwym doborem diet, również specjalnych. 8. Przestrzeganie właściwej gramatury. 9. Kontrola codziennego stanu chorych, przyjmowanie i realizacja korekt. 10. Wprowadzanie danych do MAPI 11. Nadzór nad prowadzeniem rejestrów HACCP 12. Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z pracą.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: dietetyk

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Bartoszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bartoszyce

Ulica pracodawcy: Grota Roweckiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

rodzajOferty_1: DLA_ZAREJESTROWANYCH