Praca DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW Wólka Niedźwiedzka I. F.H.U."KRIS" - Miazga Krzysztof, II. "BEST - CAR" -Miazga Krzysztof

36-050 Wólka Niedźwiedzka 155, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wólka Niedźwiedzka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sokołów Małopolski

Zawód:
diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 300 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: DIAGNOSTA STACJI KONTROLI POJAZDÓW

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane uprawnienia diagnosty

Nazwa pracodawcy:
I. F.H.U."KRIS" - Miazga Krzysztof, II. "BEST - CAR" -Miazga Krzysztof

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7-19

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: rzeszowski

Gmina pracodawcy: Sokołów Małopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wólka Niedźwiedzka

Numer budynku pracodawcy: 155

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie