Praca DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW Wierzawice Mechanika Pojazdowa Michał Pustelny w Wierzawicach

Miejsce pracy:
37-300 Wierzawice 771, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Diagnostyka pojazdów samochodowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wierzawice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leżajski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leżajsk

Zawód:
diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Mechanik pojazdów samochodowych*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Diagnosta samochodowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne

Nazwa pracodawcy:
Mechanika Pojazdowa Michał Pustelny w Wierzawicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leżajski

Gmina pracodawcy: Leżajsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wierzawice

Numer budynku pracodawcy: 771

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku