Praca DIAGNOSTA LABORATORYJNY Lubaczów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i pobór materiału biologicznego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: diagnosta laboratoryjny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Tadeusza Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek+skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Lubaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubaczów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 141

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: diagnosta laboratoryjny

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 000 - 5 000 PLN

Praca na budowie, pod nadzorem brygadzistów. Roboty ogólnobudowlane m.in., murowanie, zbrojenie, szalowanie, tynkowanie, wykonywanie sufitów podwieszanych i ociepleń
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi, dbanie o bezpieczeństwo w czasie zajęć,
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Siecień (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

- fizykoterapia ( krioterapia, elektroterapia),- kinezyterapia ( ćwiczenia czynne, bierne, oporowe, wzmacniające, izometryczne, manualne, równoważne,- nauka chodu,- jonizacja,- poizometryczna relaksacja mięśni,- masaż ( klasyczny, limfatyczny, relaksacyjny, całościowy, gorącymi kamieniami, bańkami chińskimi).
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zagórów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

TECHNIK - od 2 000 PLN

wykonywanie pism, dokumentów, planów, schematów, prowadzenie zabiegów konserwacyjnych sprzętu i oprogramowania, usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Niedźwiedź (małopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 3 000 PLN

wykonywani9e elementów stalowych konstrukcji wg. rysunku
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Nowy Targ (małopolskie)

POKOJOWA - do 2 000 PLN

Sprzątanie apartamentów obsługiwanych przez Exclusive World Sp. z o.o. zamieszkałych również przez cudzoziemców, dyspozycyjność do pracy w godz 10-16Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Wrocław (dolnośląskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

malowanie elementów samocodów i przygotowanie powierzchni do malowania, mieszanie farb, szlifowanie, szpachlowanie, utrwalanie - konserwacja powierzchni
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Poznań (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Prace konserwatorskie wewnątrz budynku oraz utrzymanie terenów zielonych. Miejsce pracy: Wejherowo. Wymagania: wyksztalcenie zawodowe, staż pracy min. 1 rok, SEP do 1 kV. Forma kontaktu z Pracodawcą: kontakt wyłącznie telefoniczny tel. 500-151-167.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wejherowo (pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

manicure, pedicure, makijaże, rollmasaż,solarium
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

KASJER W ZAKŁADZIE PRACY - od 2 300 PLN

obsługa klienta wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Września (wielkopolskie)

zgodnie ze stanowiskiemZmianowość - zgodnie z grafikiem
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

*INFORMATYK - SERWISANT (REFUNDACJA ART. 150F) - od 2 000 PLN

naprawa i konfiguracja sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Lubin (dolnośląskie)

JELICIARZ -KALIBRATOR - od 1 850 PLN

czyszczenie i kalibrowanie jelit, obróbka jelit
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

Dozorca
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie elementów budowlanych z cegieł, kamienia, pustaków, przygotowywanie zaprawy, prace remontowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Sierakowice (pomorskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Barman
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bartlewo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 900 PLN

kierowanie pojazdem naprawy
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Miechów (małopolskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Wiewiec (łódzkie)

INŻYNIER ROZWOJU OPROGRAMOWANIA - od 9 700 PLN

Zakres obowiązków: - analiza wymagań projektowych - projektowanie i implementacja nowych rozwiązań, - tworzenie dokumentacji, - testowanie nowych funkcjonalności systemu- naprawa błędów wykrytych podczas testowania
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - do 2 100 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - od 1 850 PLN

Przygotowanie bukietów, sprzedaż kwiatów, wiązanek
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Żywiec (śląskie)

SERWISANT - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA AUTOBUSU (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 2 400 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, umiejętności: znajomość rynku turystyczno-transportowego (UE, Europy Wschodniej), uprawnienia: prawo jazdy kat.D, przewóz osób, świadectwo klwalifikacji, doświadczenie zawodowe: min. 3 letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym, znajomość j. angielskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym, niemieckiego komunikatywnym. Ogólny zakres obowiązków: przewóz pasażerów na trasach międzynarodowych, obsługa pasażerów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, przestrzeganie przepisów w ruchu drogowym i rozporządzenia 561/2016. Miejsce wykonywania pracy: Polska, UE, Europa Wschodnia, Skandynawia.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz kontakty z klientami, rozwożenie gotowych wyrobów, zaopatrzenie w surowce do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Zgierz (łódzkie)