Praca DEVELOPMENT OPERATION ENGINEER (INŻYNIER DS. ROZWOJU OPERACJI) Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zrozumienie codziennych czynności zespołów rozwoju idostarczania rozwiązań, aby uczynić je bardziejwydajnymi; słuchanie osób w trakcie rozwoju, zrozumienie ich działania i wymyślanie sposobów ich sprawniejszegodziałania; poszukiwanie odpowiedniego oprogramowania inarzędzi; formułowanie zaleceń; zakup oprogramowań; instalacja, konfiguracja i administrowanie narzędziamiprzy wsparciu naszego działu IT i Systemów; prezentacja na temat narzędzi programowych; dokumentowanie pracy; bycie administratorem systemu oprogramowania iekspertem dla JIRA; budowanie zespołów samowystarczalnych; spotykanie nowych wyzwań, nowych sytuacji każdego dnia i współpraca z niemal każdym innym zespołem inżynierskim i departamentem w Guidewire; współpraca z innymi departamentami i zespołami inżynierów z całego świata w Guidewire

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 250 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DEVELOPMENT OPERATION ENGINEER (INŻYNIER DS. ROZWOJU OPERACJI)

Data zakończenia pracy: 18.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
co najmniej 5 lat pracy na podobnym stanowisku w branży IT (rozwój i wdrażanie oprogramowania), w tym min 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz projektami, preferowane doświadczenie w ramach międzynarodowej korporacji, umiejętność budowania i wdrażania systemów (Ant, Gradle, MAven), umiejętność /doświadczenie w ciągłej integracji serwerów (Hudson), dystrybucja systemów (clustering, Hadoop, Zookeeper), doświadczenie i administracja systemem oprogramowania (Linux / Windows), doświadczenie jako wsparcie techniczne lub w podobnej roli, kodowanie oprogramowania przy użyciu technik obiektowych (w kolejności preferencji, Java, .NET, C ++, Python, inne), doświadczenie w Hostingu czyli dbanie o stałe, poprawne działanie dysków i połączenie serwera z Internetem; Doc writer, lub w inny sposób umiejętność dokumentacji pracy, rozwiązywanie problemów z przeglądarką internetową doświadczenia:Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, administrator Linux i Windows, języki skryptowe, takie jak Perl, Python, czy Shell, Windows i Mac / Linux w komputerach stacjonarnych, znajomość oprogramowania Kanban i Scrum, doświadczenie w budowaniu swojego produktu lub usługi w zakresie IT, która jest / była używana przez 10 lub więcej osób; bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne; zarządzanie czasem i ludźmi; umiejętności prezentowania informacji, zorientowanie na działanie, doskonale rozwinięte zdolności organizacyjne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego - BIEGLE (zarówno w formie ustnej, pisemnej) w szczególności w odniesieniu do terminologii obszaru technologii informatycznych; główny język komunikacji w firmie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie