Praca DEMONTER POJAZDÓW Mrągowo Auto-kasacja,złom Dariusz Ołów

Przemysłowa 17, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Demontaż pojazdów.Preferowany kontakt osobisty

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8 zł brutto na godz.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DEMONTER POJAZDÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrągowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mrągowo

Zawód: mechanik samochodów osobowych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: Auto-kasacja,złom Dariusz Ołów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mrągowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mrągowo

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 17

Profil działalności pracodawcy:
Firma „FANATIC” Skup –Sprzedaż Złom, Auta, Meble,, Sprzęt Wodny, Renowacje. MŁ. 2008r

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik samochodów osobowych

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TONY, KAT. CE - od 4 000 PLN

- kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony, przewóz towarów
"AZET TRANSPORT" Jerzy Puchalski - 2016-04-12 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO+PRZYCZEPA - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN TAPICERSKICH - od 2 660 PLN

Doświadczenie w produkcji mebli tapicerowanych.
ECCO Meble spółka z o.o. - 2016-02-15 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodem
SPIŻARNIA Restauracja Pokoje Gościnne - 2016-10-24 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

Transport wewnętrzny firmy
ECCO Meble spółka z o.o. - 2016-06-29 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ-BETONIARZ - od 1 850 PLN

- czyszczenie formy do wylewki mieszanki betonowej, - zalewanie form betonem, - wywózka elementów gotowych, - załadunek wyrobów betonowych,
FIRMA P.H.U. "GLOB-METAL" Krzysztof Zielaskiewicz - 2016-07-22 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 9 PLN

prace porządkowe na posesji, podlewanie kwiatów
INTER MAZURY K. Zakrzewska - 2016-05-11 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 1 850 PLN

Lekarz weterynarii
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

FREZER CNC - od 1 850 PLN

Praca na frezarkach CNC /obróbka skrawaniem/
Zakład Mechanizacji i Narzędzi "FOR-MECH" Sp. z o.o. - 2016-06-14 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 500 PLN

według stanowiska
Usługi Turystyczne - Andrzej Nosek - 2016-02-23 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie terapii zajęciowej uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowejwymagane wykształcenie min. policealne-terapeuta zajęciowy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mikołajkach - 2016-11-09 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - od 2 000 PLN

przygotowywanie deserów, ciast, naleśników, sałatek, pierogów itp.miejsce wykonywaniapracy Caffe Amberia Kawiarnia ul. Jana Pawła II 2c
Sklep KORA - 2017-03-20 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw, utrzymywanie porządku, czystości, sprzatanie, utrzymywanie higieny, współpraca z kucharzem. Wmagane wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie. Wynagrodzenie 2000 zł miesiecznie.
Usługi Turystyczne Justyna Dziak-Głowacka - 2017-01-20 - Łuknajno (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR POMPY DO BETONU - od 26 PLN

Przewóz oraz pompowanie betonu na budowie
Wojno Zbigniew Firma Handlowo-Usługowa "POL-KRUSZ" - 2017-03-01 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 900 PLN

koszenie terenów zieleni,zgrabianie trawy,sadzenie roślin
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI - 2016-05-10 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MURARZ-TYNKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Według zawodu.Praca na terenie Zyndak.
Wielobranżowy Zakład Usług Remontowo Budowlanych Mieczysław Kozak - 2017-02-15 - Maradki (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Zyndaki (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA Z KAT.B - od 2 500 PLN

-załadunek/rozładunek-system 2/2 (2 tygodnie w domu,2 tygodnie w trasie)-znajomość dokumentów międzynarodowych oraz wypełnianie ich.
MACO Transport Maciej Olender - 2016-10-05 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ-MECHANIK - 14 - 15 PLN

- obróbka ślusarska i prace mechaniczne przy produkcji ładowaczy czołowych.
Zakład Metalowy AGROMASZ Gruszczewski Janusz - 2017-03-22 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 1 850 PLN

- montowanie, demontowanie, naprawianie i ustawianie narzędzi specjalnych/tłoczniki, wykrojniki, formy wtryskowe/- sprwdzanie jakości wykonywanych prac - przeprowadzanie pomiarów i prób po montażu, naprawie i regulacji narzędzi, przyrządów i uchwytów;- inne prace typowe dla stanowiska ślusarza narzędziowego;
Zakład Mechanizacji i Narzędzi "FOR-MECH" Sp. z o.o. - 2016-10-25 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

FREZER - od 1 850 PLN

- samodzielna obsługa obrabiarki skrawającej,- wykonywanie elemntów zgodnie z rysunkiem wykonawczym,
Zakład Mechanizacji i Narzędzi "FOR-MECH" Sp. z o.o. - 2016-09-13 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

WĘDZARZ - od 2 100 PLN

zgodnie ze stanowiskiem.Wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe. Wynagrodzenie miesięczne 2100zł.
Gospodarstwo Rybackie MIKOŁAJKI Sp. z o.o. - 2016-02-26 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Pomocnik piekarza
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
"PANORAMIC OSCAR" A. D. W. E. K. Bielscy S.C. - 2016-08-25 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy
Hirsz -Bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-08-23 - Marcinkowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B+E - 3 000 - 5 000 PLN

FIRMA "AdamS" Henryk Pędzich - 2017-03-10 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)