Praca DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH (NR 1036) Bydgoszcz B-CONTRACTING Sp. z o.o.

Stanowisko: DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH (NR 1036)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: zdobienie wyrobów cukierniczych

Data publikacji: 2016-02-22

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: B-CONTRACTING Sp. z o.o.

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21, 85-011 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie od 1850 zł

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH (NR 1036)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: dekorator wyrobów cukierniczych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Dekorator wyrobów cukierniczych (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: B-CONTRACTING Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
B-CONTRACTING Sp. z o.o. ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21, 85-011 Bydgoszcz

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: dekorator wyrobów cukierniczych