Praca DEKARZ (Z) Lisia Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: DEKARZ (Z)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Dekarz (Z)

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Lisia Góra (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lisia Góra, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ (Z)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lisia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, min. 2 lata doświadczenia na stanowisku, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane osoby z okolic. Praca w Tarnowie i okolicy, jedna zmiana w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie: od 1850zł brutto do uzgodnienia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Pl. Gen. J.Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.03.2016