Praca DEKARZ Sułoszowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sułoszowa, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
- zabezpieczenie placu budowy- rozmieszczenie materiału na dachu- wykonywanie pokryć dachowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Data zakończenia pracy: 16.12.2015

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : Osoba na tym stanowisku nie koniecznie musi posiadać doświadczenie, ważniejsze jest zaangażowanie, chęć do pracy i nauki.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.11.2015