Praca DEKARZ Russocice Piotr Kieller GRA-DACH

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa windy dekarskiej, montaż rynien, blachy, przybijanie łat na dachu, przykręcanie opierzeń, montaz konstrukcji do podbitki, zakładanie dachówki, cięcie łat na dach

Data publikacji: 2016-03-21

Lokalizacja: Russocice (wielkopolskie)

Pracodawca: Piotr Kieller GRA-DACH

Miejsce pracy:
62-710 Russocice 32, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa windy dekarskiej, montaż rynien, blachy, przybijanie łat na dachu, przykręcanie opierzeń, montaz konstrukcji do podbitki, zakładanie dachówki, cięcie łat na dach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Russocice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Władysławów

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Piotr Kieller GRA-DACH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracodawcą w celu ustalenia terminu spotkania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Władysławów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Russocice

Numer budynku pracodawcy: 32

Profil działalności pracodawcy: tel. 697668943

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

PRACE ROZBIOROWE, WYKRAWALNICZ-MIĘSO SUROWE, PAKOWANIE, KONFEKCJA MIĘSA, PRACE ZAŁADUNKOWO-ROZŁADUNKOWE, PRACE PORZADKOWE, MYCIE I DEZYNFEKCJA ZAKŁADU
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Korytków (wielkopolskie)

REFERENT OBSŁUGI KLIENTA - od 2 500 PLN

obsługa rachunków bankowych
REJONOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W MALANOWIE - 2017-07-11 - Malanów (wielkopolskie)

SZLIFIERZ METALI - od 2 000 PLN

SZLIFOWANIE ELEMENTÓW METALOWYCH
P.P.H.U. EL-METEX- 2 - 2017-03-13 - Turek (wielkopolskie)

DEKARZ - do 1 100 PLN

samodzielne wykonywanie pokryć dachowych z zastosowaniem płynnych membram dachowych na budynkach mieszkalnych, przemysłowych, blokach, stacjach paliw
Michał Serafin Firma Budowlano-Usługowa "SEKA-BUD" - 2017-07-25 - Niesułowice (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - 997,4 PLN

pomoc przy wsiadaniu do autobusu młodszym dzieciom, odliczanie dzieci wsiadających do autobusu z poszczególnych miejscowości, opieka nad dziećmi w trakcie jazdy, kontrolowanie właściwie zajmowanych miejsc przez dzieci, sprawdzanie stanu licznika w autobusie przy wyjeździe oraz powrocie, pomoc przy pracach administracyjno-biurowych, wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez pracodawcę zgodnych ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Turek (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta na stacji paliw, wystawianie faktur, sprzedaż produktów oferowanych an stacji
MIRO MIROSŁAW JASIAK - 2017-07-06 - Turek (wielkopolskie)

Sprzedaż towarów zgodnie z obowiazującymi przepisami i cenami, kontrolowanie terminów przydatności do spozycia towarów w sklepie, sprawna i miła obsługa klienta, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM W TURKU - 2017-02-03 - Turek (wielkopolskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

doświadczenie
DEKARSTWO ZAWIERUCHA ROLAND NAKŁO - 2016-08-30 - Nakło (opolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opieka nad uczniami w klasie II Przysposabiającej do Pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Opieka nad uczniami podczas czynności samoobsługowych - spożywanie posiłków, toaleta, ubieranie się. Opieka nad uczniami podczas dowozów i odwozów z zajęć. Opieka nad czynnościami w czasie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Turek (wielkopolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

obsługa giełd transportowych, obsługa dokumentów transportowych, wykonywanie zagranicznych rozmów telefonicznych w celu podjęcia ładunku lub zaległych płatności, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego zgodnych ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Grąbków (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Prace blacharsko- dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką zakładu pracy, przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie wewnętrznych pism firmowych, obsługa klientów, weryfikowanie poprawności dokumentów transportowych, fakturowanie, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Turek (wielkopolskie)

-naprawa i pokrywanie dachów różnymi metodami i materiałami dekarskimi-montaż akcesorii i orynnowania -stosowanie narzędzi i maszyn dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lipka (wielkopolskie)

Rozbiórka starego dachu, nabijanie folii i łat, położenie nowej dachówki lub blachy, opierzenia kominów
BOGUSŁAW ŁOBODZIEC-USŁUGI DEKARSKIE CIESIELSKIE I BLACHARSKIE - 2017-08-09 - Guzów (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz art. spożywczych i przemysłowych
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY-SMOLIŃSKA BARBARA - 2016-10-12 - Kowale Pańskie (wielkopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi, organizowanie urodzin dla dzieci, sprzedaz biletów, obsługa kawiarenki
GEO-MAP ANNA OLSZEWSKA-KRAWCZYK - 2016-04-29 - Turek (wielkopolskie)

DEKARZ - od 2 500 PLN

wykonywanie pokryć dachowych
Zakład Handlowo-Usługowy Bartłomiej Zieliński - 2017-03-14 - Kostkowice (śląskie)

CIEŚLA-DEKARZ - od 1 850 PLN

docinanie elementów konstrukcyjnych drewnianych, montaż płyt warstwowych, montaż elementów konstrukcji wyporczych
CIESIELSTWO SEBASTIAN KAŁUŻNY - 2016-05-24 - Bibianna (wielkopolskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

klejenie papy, układanie dachówki, montaż opierzeń, zakładanie rynien, docieplanie dachów, obsługa elektronarzędzi
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Leszno (wielkopolskie)

montaż pokryć dachowych, obróbki blacharskie
Firma Handlowo-Usługowa "DEKOM" Tomasz Szymański - 2016-03-07 - Zielona (mazowieckie)

wykonywanie konstrukcji dachowych, układanie dachówek
Firma BRAD-BUD Rober Hankus Biedrzychowice - 2016-04-08 - Biedrzychowice (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW PROSNA - 2016-05-17 - Turek (wielkopolskie)

DEKARZ - od 16 PLN

1) wykonywanie pokryć dachowych i obróbek dekarskich;2) wykonywania odwodnień połaci dachowych;3) wykonywania remontu i rozbiórki pokryć dachowych, obróbek dekarskich i odwodnień połaci dachowych.Dodatkowe informacje:- praca na terenie woj. Śląskiego i Małopolskiego.Po okresie próbnym, możliwość umowy na czas nieokreślony
"T-BUD" DMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. J. - 2016-05-06 - Broszkowice (małopolskie)

DEKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

dekarz
P. P.H.U. TOMBUD Tomasz Czerwiński - 2017-05-29 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, dbanie o stan techniczny pojazdu
BIG TUR SP. Z .O.O. - 2016-07-07 - Turek (wielkopolskie)

KIEROWNIK SPRZEDAŻY HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów,, doradztwo w zakresie, wyborze produktów, zarządzanie załogą, ewidencja i kontrola stanów magazynowych, prace związane z zamawianiem materiałów i produktów, obsługa bankowości elektronicznych, dostawa materiałów do klienta, dostawa materiałów i produktów do sklepu
Centrum Ogrodnicze WYMARZONY OGRÓD S.C., Nowicka-Walczykowska Wioletta & Nowicki Krzysztof - 2017-02-17 - Turek (wielkopolskie)

STOLARZ - od 2 500 PLN

Obróbka elementów drewanianych
STOLTUR SPÓŁKA JAWNA - JAN I MARIAN MILLER - 2015-12-08 - Turek (wielkopolskie)

DekarzPraca na wysokości
FULL-DACH - 2016-10-03 - Koluszki (łódzkie)