Praca DEKARZ Ełk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
pomoc przy pracach dekarskich i dociepleniowych, wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B,

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Dekarz*

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.10.2016