Praca DEKARZ - BLACHARZ Kościan Dominik Maluśki Usługi Wielobranżowe

Stanowisko: DEKARZ - BLACHARZ

Wynagrodzenie: 15 - 18 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie pokryć dachowych

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Kościan (wielkopolskie)

Pracodawca: Dominik Maluśki Usługi Wielobranżowe

Wyspiańskiego 3, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 15 - 18 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: DEKARZ - BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościan

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 15 - 18 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Dominik Maluśki Usługi Wielobranżowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*