Praca DATABASE ADMINISTRATOR ORACLE (ADMINISTRATOR BAZ DANYCH ORACLE) Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Administracja i utrzymanie baz danych Oracle i Ms SQL, tworzenie kopii zapasowych, implementacja testów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska:
DATABASE ADMINISTRATOR ORACLE (ADMINISTRATOR BAZ DANYCH ORACLE)

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe informatyczne, min.1 rok doświadczenia w administrowaniu baz danych Oracle, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i ukraińskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie