Praca CZYNNOŚCI OKOŁOPRODUKCYJNE Orzesze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Pakowanie produktów do słoików, zamykanie kartonów, metkowanie, selekcja i pakowanie owoców, warzyw, półproduktów mięsnych, obsługa maszyn i urządzeń na lini produkcyjnej, realizacja planów na stanowisku.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto

Nazwa stanowiska: CZYNNOŚCI OKOŁOPRODUKCYJNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Orzesze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mikołowski

Zawód: pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zasadnicze zawodowe lub średnie o dowolnym kierunku, zdolności manualne, umiejętność obsługi metkownicy, umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do produkcji, ważna książeczka zdrowia oraz badania sanepidowskie, język ukraiński i rosyjski w stopniu biegłym.Oferta przeznaczona jest tylko dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mikołowie. Ososby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o kontakt ze swoimi doradcami klienta.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: mikołowski

Gmina pracodawcy: Łaziska Górne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łaziska Górne

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym