Praca CUKIERNIK Zaborze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zaborze, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
regulowanie maszyn i urządzeń, formowanie i wypiek lub smażenie,ocena przydatności surowców, mieszanie surowców, produkcja wyrobów cukierniczych, utrzymanie czystości porządku,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zaborze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015

Podobne oferty pracy

MONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Nowogard (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gdańsk (pomorskie)

KOSMETOLOG (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka wykonywanai zabiegów pielęgnacyjnych twarzy
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, organizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lubochnia Dworska (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 775 PLN

Obsługa klienta indywidualnego i biznesowego, sprzedaż produktów i usług, obsługa kasowa w placówce bankowej. Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe min. rok, komunikatywność, dyspozycyjność.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Podolsze (małopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

- obsługa maszyn szyjących z oprzyrządowaniem i bez oprzrządowania - wykonywanie danych operacji technologicznych - przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ - dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Roźwienica (podkarpackie)

OPERATOR URZĄDZEŃ WYTWÓRCZYCH MIESZANEK BETONOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa maszyny do produkcji kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Urzędów (lubelskie)

626S - TENISISTA STOŁOWY - od 1 350 PLN

udział w meczach ligowych drużyny IKTS "BROŃ" Radom
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Radom (mazowieckie)

*ASYSTENT PROJEKTANTA (REFUNDACJA WYNGRODZENIA 150 F USTAWY) - od 2 000 PLN

projektowanie w branży sanitarnej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Osiek (dolnośląskie)

REFERENT W DZIALE PRZEWOZÓW - 997,4 PLN

zapoznaie z pracą dyspozytora, przejazdy autousami spółki w roli opiekuna uczniów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Utrzymywanie czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach zgodnie z wymogami higeny przedszkolnej
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

obsługa maszyn do pianki,mieszanie,wylewanie materialów takich jak beton, gips
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż, wykładanie towarów , spisywanie brakujących towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Orzesze (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ustronie Morskie (zachodniopomorskie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

- wykonywanie prac biurowych w tym sporządzanie wezwań, zawiadomień, redagowanie pism, sporządzanie spisów zdawczo - odbiorczych
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Sulęcin (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wystawianie i przyjmowanie ofert sprzedażowych, obsługa klienta,obsługa programu sprzedażowego,obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

CYZELER - od 2 700 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DZIAŁU INFORMATYKI I ŁĄCZNOŚCI - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności związanych z pracą w Dziale Informatyki i Łączności.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

prowadzenie rozliczeń
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK HOTELOWO-GASTRONOMICZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z przygotowywaniem jednostki mieszkalnej do przyjęcia gości, wykonywanie prac pomocniczych w części gastronomicznej obiektu, prace pomocznicze związane z obsługą gości, wykonywanie prac porządkowych, wykonywanie prac pomocniczych związanych z utrzymaniem w nalezytym stanie terenów zieleni i urządzeń rekreacyjnych znajdujących się w otoczeniu obiektu.Praca w Szczyrku w systemi równoważnym, w godz. 8-18.00.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych do 29 roku życia, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczyrk (śląskie)

MALARZ - od 1 200 PLN

malowanie, przygotowywanie różnych podłoży pod malowanie. Przygotowywanie gruntów farb obsługa ręcznych i mechanicznych urządzeń, malowanie elementów ozdobnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

BARMAN/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klienta i dbanie o towar
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Poniatowa (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klienta w kwiaciarni
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Bogatynia (dolnośląskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wołomin (mazowieckie)

Wybierz miejscowość