Praca CUKIERNIK - SPRZEDAWCA Strzelce Krajeńskie kontakt przez PUP

Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy: cukiernia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. KOSZTORYSOWANIA I OFERTOWANIA - 997,4 PLN

kontrola wpływu zapytań ofertowych, weryfikacja projektu budowlanego w zakresie posadzek przemysłowych, dokonanie wyceny kosztorysowej prac wg. projektu, przygotowanie oferty wykonawczej,godz. 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

BILETER - 997,4 PLN

Bileter- oferta stażu realizowana w ramach programu " Konserwator" . Wymagania: wykształcenie średnie, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Sprawdzanie biletów wstępu, dbanie o porządek w obiekcie, nadzór nad właściwym zachowaniem widzów podczas trwania seansów lub imprez oraz bezpieczeństwem uczestników.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

zakładanie teczekopracowanie korespondencji dotyczącej referatu ewidencjiporządkowanie składnicy aktStaż odbywać się będzie w dzielnicy: Skrzetusko
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 1 850 PLN

Przyjmowanie oraz wydawanie towaru. Wynagrodzenie 1850 zł brutto + 400 zł (premia uznaniowa)
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Ciechanów (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

projektowanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Lubań (dolnośląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Gniezno (wielkopolskie)

TAPICER - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Łąkie (kujawsko-pomorskie)

TŁUMACZ J. ARABSKIEGO - od 3 500 PLN

Branża reklamowa - marketing mobliny. Kontakt z krajami arabskimi.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Końskie (świętokrzyskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów pomocy drogowej, holowanie samochodów
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Tychy (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

Zaopatrywanie magazynu w towary. Kontakty z klientami z Ukrainy i Rosji. Wyjazdy w delegację na teren Ukrainy i Rosji. Pozyskiwanie nowych klientów. Umowa zlecenie na pół etatu - wynagrodzenie 1000 zł. Wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane mechaniczne. Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (biegła), potwierdzona certyfikatem bądź innym dokumentem.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Chotyniec (podkarpackie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wincentów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK PRZY BUDOWIE KANALIZACJI TELETECHNICZNEJ - od 2 500 PLN

prace przy budowie kanalizacji teletechnicznej, zaciąganie kabli telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lublin (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - do 1 850 PLN

sprzątanie biur na Lotnisku,
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Pyrzowice (śląskie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Drezdenko (lubuskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Lubomierz (dolnośląskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

Podawanie posiłków, napojów zimnych i gorących. Nakrywanie stołów. Utrzymanie w czystości pomieszczeń na sali konsumpcyjnej i toaletach. Przygotowywanie drinków. Obsługa ekspersu do kawy, zmywarki i kasy fiskalnej.Staż ze środków Funduszu Pracy.Wymagane wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Mikoszów (dolnośląskie)

REFERENT DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

pomoc w dziale sprzedaży, obsługa telefoniczna klientów, pomoc w sporządzaniu sprawozdań
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Rzeszów (podkarpackie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Puławy (lubelskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

-prace remontowo- budowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA - SERWISANT OD WYWAŻANIA KÓŁ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, CIĘŻAROWYCH I TERENOWYCH/DOPOSAŻENIE/16/4593 - od 1 850 PLN

wyważanie kól samochodów ciężarowych, osobowych i terenowych, montaż, demontaz kół
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 1 950 PLN

Prace brukarskie.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kęty (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe przy zieleni miejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

zarządzanie autami, pozyskiwanie nowych zleceń, wyszukiwanie nowych partnerów branżowych, utrzymanie stałych kontaktów z bieżącymi klientami
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Pęsy-Lipno (podlaskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Motyczno (świętokrzyskie)

ZDUN - od 2 000 PLN

Murowanie kominków z klinkieru i kafli licowanych. Murowanie kominów w budynkach jednorodzinnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Skierdy (mazowieckie)

POWER ASYSTENT RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO - 997,4 PLN

(staż dla osób do 30r. życia)-Kompletowanie materiałow do wycen-asystowanie w oględzinach nieruchomości-analiza stanów prawnych nieruchomości-prowadzenie korespondencji pocztowej-przeglądanie Aktów Notarialnych sprzedaży nieruchomości w Urzędach Miast i Starostwach Powiatowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Sejny (podlaskie)

OPERATOR LOGISTYKI - 2 100 - 2 200 PLN

Pakowanie produktów i towarów handlowych, udział w załadunku pojazdów, kontrola jakościowa i ilościowa wysyłek, odbiór ilościowy i jakościowy wyrobów, końcowa kontrola jakości produktów
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)