Praca CUKIERNIK - POMOCNIK NA SAMODZIELNYM STANOWISKU PRACY Sosnowiec kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Umiejętność wypiekania domowych ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie ze stawką miesięczną: od 925,00 zł brutto na miesiąc.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
CUKIERNIK - POMOCNIK NA SAMODZIELNYM STANOWISKU PRACY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sosnowiec

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe mile widziane; solidność, odpowiedzialność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Sosnowiec

Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny: Zapraszamy do Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Sosnowcu ul. Rzeźnicza 12, piętro I, pokój 108 od pon. do pt. w godz. 8:00 – 15:00 w celu zarejestrowania się (wypełnienie ankiety poszukującego pracy) i uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracodawcy.

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Sosnowiec

Gmina pracodawcy: Sosnowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowiec

Ulica pracodawcy: Rzeźnicza

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Sosnowiec

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*