Praca CUKIERNIK / POMOCNIK CUKEIRNIKA Słupia pod Kępnem ZAKŁAD PRODUKCJI PIEKARSKO-CUKIERNICZEJ W SŁUPI POD KĘPNEM - Z. MICHALCZYK I A. JENDRO SPÓŁKA CYWILNA

Słoneczna 7a, 63-648 Słupia pod Kępnem, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Produkcja wyrobów cukierniczych. Praca przy obsłudze pieca cukierniczego. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Istnieje również możliwość przyuczenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK / POMOCNIK CUKEIRNIKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupia pod Kępnem

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Baranów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD PRODUKCJI PIEKARSKO-CUKIERNICZEJ W SŁUPI POD KĘPNEM - Z. MICHALCZYK I A. JENDRO SPÓŁKA CYWILNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Baranów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupia pod Kępnem

Ulica pracodawcy: Słoneczna

Numer budynku pracodawcy: 7a

Profil działalności pracodawcy: Usługi - Produkcja pieczywa/Handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*