Praca DZIENNIKARZ Wolimirzyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wolimirzyce, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-pisanie i redagowanie tekstów,-przygotowywanie materiałów do składu gazety,-korekta,-archiwizowanie zebranych materiałów,-kolportaż gazety.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolimirzyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 14.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Świebodzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzin

Ulica pracodawcy: Studencka

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OGRODNIK- PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - 997,4 PLN

przekopywanie i oranienawożenie glebysadzenie drzewobsadzanie kwietnikóścinanie żywopłotówkoszenie trawkarczowanie krzewówsprzątanie alejek
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Leszno (wielkopolskie)

KASJER - 6,83 - 8,2 PLN

Praca w markecie
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

DOSTAWCA POTRAW (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 000 PLN

przygotowanie (pakowanie) potraw, dostawa potraw do klienta, utrzymanie porządku na stanowisku
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Grybów (małopolskie)

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

manicure, pedicure (klasyczny, hybrydowy), henna, makijaż, zabiegi na twarz
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Robakowo (wielkopolskie)

staż
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Oława (dolnośląskie)

ASYSTENT/ASYSTENTKA ZARZĄDU - 997,4 PLN

Pomoc w: planowaniu spotkań, obsłudze klienta przez internet, redagowaniu maili, obsłudze firmowej strony internetowej, wystawianiu faktur i paragonów, kontakcie telefonicznym z podwykonawcami i klientami.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów, negocjacje handlowe, raportowanie wyników sprzedaży, obsługa handlowa, osiąganie zakładanych przychodów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

KONDUKTOR-KONSERWATOR KOLEI LINOWEJ - od 2 500 PLN

Obsługa kolei linowej, peronu i maszynowni zg. z posiadanymiuprawnieniami.uprawnienia do obsługi kolei napowietrznej w ruchu okrężnymi z pojazdami wyprzęganymi
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

-montaż stolarki PCV i ALU, demontaż istniejących okien;- zakładanie rolet, moskitier, parapetów, drzwi wewnętrzynych i zewnętrznych;- obróbki tynkarskie.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MASARNI - od 2 000 PLN

wykonywanie prac związanych z produkcja wędlin
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Dąbrowa (łódzkie)

SZKUTNIK - od 1 750 PLN

budowa łodzi motorowych i żaglowych
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 18 D - od 1 850 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Świdnica (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Ślusarzprace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Roźwienica (podkarpackie)

GARMAŻER K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Warszawa (mazowieckie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO, RTV-SAT - od 1 850 PLN

Montaż sprzętu RTV-SAT, usuwanie usterek, instalacje informatyczne
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

ARCHITEKT - 997,4 PLN

Architekt
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Brzeg (opolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub inne, 3 letnia praktyka w zawodzie, umiejętność szycia bluzek damskich
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE DROGOWYM - do 2 000 PLN

kierowanie pojazdem ciągnik siodłowy z naczepą po krajach UE
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Rogówko (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

pomoc przy obługiwaniu klientów polegająca na oferowaniu, przedstawianiu i sprzedazy wycieczek, biletów, ubezpieczeń, przygotowywanie miejsca pracy, dbanie o porządek na stanowisku pracy, pozyskiwanie idbanie oklientów, reklamowanie i pormowanie marki biura podróży
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta oraz kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Koło (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 15 PLN

Wszystkie prace związne z tynkowaniem. Doświadczenie w gładzi, nakładanie warstw tynkarskich różnego rodzaju oraz tynków suchych na ściany i stropy budowli. Umiejętność obsługi maszyn G4 i G5. Tynki cementowe i strukturalne.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

Sortowanie, pakowanie materiału/obsługa wycinarki CNC, włączanie programu i załączanie lasera, który sam nacina elementy.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - 997,4 PLN

Operator pilarek do pozyskiwania tarcicy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Cieśle (świętokrzyskie)

MŁODSZY OPIEKUN - od 2 000 PLN

prace porządkowe w mieszkaniu, zakupy, sporządzanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Nowa Wieś Lęborska (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

obieranie , przygotowywanie owoców i warzyw
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wykładanie towaru, ekspozycja, sporządzanie zamówienia
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Świdnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Skoczów (śląskie)

POMOCNIK BRUKARZA - 2 000 - 3 000 PLN

Przygotowywanie podłoża pod kostkę, wykonywanie nawierzchni z kostki, układanie kostki, taczkowanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Gdańsk (pomorskie)