Praca CUKIERNIK/PIEKRARZ ( DO PRZYUCZENIA) Rzeszów PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "PIEKARNIA ZAMOJSKA" RYSZARD LEMBRYK i S-KA

PŁK. IRANKA-OSMECKIEGO 20, 35-506 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: praca w nocy (w pierwszym okresie )

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK/PIEKRARZ ( DO PRZYUCZENIA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "PIEKARNIA ZAMOJSKA" RYSZARD LEMBRYK i S-KA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: PŁK. IRANKA-OSMECKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 7 PLN

do uzgodnienia
"MAG" SPÓŁKA CYWILNA - 2015-12-31 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH - od 2 000 PLN

OPIS STANOWISKA:- DORADZTWO ORAZ SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH- PRZYGOTOWYWANIE KOMPLEKSOWYCH OFERT HANDLOWYCH- NAWIĄZYWANIE I UTRZYMYWANIE DŁUGOFALOWYCH KONTAKTÓW Z KLIENTEM- ANALIZA POTRZEB KLIENTÓW I DOSTOSOWYWANIE DO NICH OFEROWANYCH PRODUKTÓW- MONITOROWANIE RYNKU - RAPORTOWANIE EFEKTÓW SPRZEDAŻY
WW WANICKI SP. Z O.O. - 2016-12-19 - Rzeszów (podkarpackie)

TRENER / WYKŁADOWCA - 900 - 1 500 PLN

Prowadzenie zajęć z zakresu: obsługi księgowych programów komputerowych (Symfonia, Comarch EPR, Optima, KaPeR)
SPÓŁDZIELNIA PRACY "OŚWIATA" W RZESZOWIE - 2016-04-20 - Rzeszów (podkarpackie)

KURIER - od 2 500 PLN

PRACA JAKO KURIER NA TERENIE RZESZOWA, OKOŁO 60-80 PUNKTÓW DZIENNIE.
RAYO Damian Darłak - 2016-04-19 - Rzeszów (podkarpackie)

PIELĘGNIARKA - 2 600 - 2 700 PLN

opieka medyczna i opiekuńcza nad mieszkańcami domu.
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ - 2017-02-09 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

PRACA NA MAGAZYNIE- PRZYJMOWANIE TOWARU; WYDAWANIE TOWARU; PRZEWOŻENIE TOWARU; ROZKŁADANIE TOWARU
Opak-System Kamil Kobylański - 2016-04-21 - Rzeszów (podkarpackie)

TECHNIK MECHANIK - od 2 000 PLN

dobór technologii naprawy , organizowanie i obsługa stanowiska naprawczego, przeprowadzanie napraw i wykoywanie prób działania po naprawie
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALIŚCI DO SPRAW OCHRONY ŚRODOWISKA - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z przepisami BHP, zasadami ochrony danych, strukturą organizacyjną i zasadami funkcjonowania Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie oraz trybem pracy i zakresem zadań poszczególnych wydziałów. 2. Pomoc w analizowaniu dokumentów. 3. Przygotowywanie korespondencji i dokumentów. 4. Wsparcie w wysyłce dokumentów
REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W RZESZOWIE - 2016-04-05 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - do 2 000 PLN

Pomoc przy wykonywaniu przyłączy światłowodowych do domów jednorodzinnych oraz sieci światłowodowych, spawanie mufoprzełącznic, uruchomienie usług internetu, telewizji i telefonii u klienta
NOVAIA S.C. Piotr Setlak i Łukasz Wolański - 2016-03-09 - Rzeszów (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

do uzgodnoenia
F.H.U. BAKAL- RES Jamróz Monika - 2016-02-29 - Rzeszów (podkarpackie)

REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNO BIUROWYCH - od 1 750 PLN

oferta skierowana do osób niepełnosprawnych
SKAREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-07 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. B- DOSTAWCA TOWARU - od 2 050 PLN

Marek Kaszyk PERLO - 2016-03-29 - Rzeszów (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 850 PLN

przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni tureckiej
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR PLOTERÓW WIELKOFORMATOWYCH - od 2 300 PLN

drukowanie na ploterach sublimacyjnych prac do druku tkanin
STUDIO KAMELEON IWONA JĘDRUCHÓW - 2016-03-16 - Rzeszów (podkarpackie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

F.U.H. FLORENTYNA Beata Lach - 2016-05-04 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTÓW RYNKU WIETNAMSKIEGO - od 3 062 PLN

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POMOC PRZY PRGANIZACJI SPOTKAŃ Z KONTRAHENTAMI WIETNAMSKIMI, AKTYWNE PROWADZENIE DZIAŁAŃ RESEARCHU WIETNAMSKIEGO RYNKU GIER, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA BUDOWĘ DOBREGO WIZERUNKU PLATFORMY SPRZEDAŻOWEJ PRACODAWCY
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA NA DZIAŁ DEKORACYJNY - od 1 850 PLN

- obsługa klienta- sprawdzenie towarów pod względem ilościowym i jakościowym- przygotowanie towaru do sprzedaży,- przygotowanie towaru do przesunięć międzymagazynowych,- zatowarowanie regałów,
PRAKTIKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-15 - Rzeszów (podkarpackie)

ULOTKARZ - od 2 000 PLN

•ROZNOSZENIE ULOTEK PO BLOKACH, • ROZNOSZENIE ULOTEK PO DOMKACH, • UMIESZCZENIE ULOTEK ZA WYCIERACZKĄ SAMOCHODOWĄ, • UMIESZCZANIE ULOTEK NA WYCIERACZCE PRZED DRZWIAMI
EVEREST FINANSE SP. S.A - 2017-03-03 - Rzeszów (podkarpackie)

ŚLUSARZ- SPAWACZ - 14 - 18 PLN

- Wykonywanie operacji spawania i prac ślusarskich- Doświadczenie w pracy min. 1 rok Spawanie elementów metodą MAG i TIG 141Czytanie rysunków technicznychGotowość do pracy w systemie zmianowym
Zakład Zbiorników Instal Rzeszów sp. zo.o. - 2017-03-01 - Rzeszów (podkarpackie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - od 2 400 PLN

Prowadzenie ewidencji księgowej.Sporządzanie analiz.
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DRÓG I MOSTÓW Sp. z o.o. - 2017-01-25 - Rzeszów (podkarpackie)