Praca CUKIERNIK Łuków Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Łukowie

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: 2 000 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach z ciasta drożdżowego, francuskiego

Data publikacji: 2016-05-23

Lokalizacja: Łuków (lubelskie)

Pracodawca: Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Łukowie

Stasia i Nel 4, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności związanych z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach z ciasta drożdżowego, francuskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 23.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, umiejętność produkcji wyrobów cukierniczych, staż pracy nie wymagany może być piekarz z umiejętnością wyrobu ciasta drożdżowego i francuskiego

Nazwa pracodawcy:
Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Łukowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 6, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

SPAWACZ - od 14 PLN

montaż instalacji sanitarnych i gazowych, spawanie elementów
Zakład Instalacyjno-Budowlany -Zalewski Eugeniusz - 2016-07-29 - Łuków (lubelskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Fakturzystka
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Łuków (lubelskie)

CUKIERNIK - do 2 000 PLN

składanie deserów, tortów i deserów
CUKIERNIA-PIEKARNIA SYLWIA ĆMIEL-PAŁASZ - 2017-03-17 - Chorzów (śląskie)

BARMAN - od 925 PLN

obsługa klientów pijalni piwa
BLACK HORSE Gabriela Celińska-Janowicz Dmowska Anna s.c. - 2016-09-06 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK DO ZAŁADUNKU/ ROZŁADUNKU TOWARU - od 1 850 PLN

rozładunek produktów mącznych zgodnie z instrukcjami i wytycznymi, układanie towaru zgodnie z zamówieniem,
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "K.W.S. ŻABCZYŃSCY" SPÓŁKA JAWNA - 2016-06-21 - Łuków (lubelskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

Prace bieżące na warsztacie. Pomoc przy obsłudze ciagników rolniczych. Przygotowywanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP. Przygotowywanie ciagników i maszyn rolniczych do pracy. Pomoc przy przegladach i naprawach maszyn. Przygotowywanie ciagników do diagnostyki oraz lokalizacja usterek. Interpretowanie wyników i ocenianie stanu techniczego. Dobieranie zakresu oraz metod naprawy ciągników. Wymiana uszkodzonych zespołów i podzespołów. Wykonywanie konserwcji maszyn i urezadzeń.Ocena jakości wykonywanej naprawy.Mycie,czyszczenie części i zespołów. Przeprowadzanie prób działania po naprawie. Dbanie o stanowisko pracy pod względem czystości i bezpieczeństwa.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Gołaszyn (lubelskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Zwoleń (mazowieckie)

Prace przy produkcji wyrobów cukierniczyc.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: produkcja wyrobów cukierniczych, wykańczanie i zdobienie tortówWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - cukiernik, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,wymagane doświadczenie zawodowe
CIASTKARNIA "Ł.M-MAJ" - 2016-11-09 - Lubsza (śląskie)

OBUWNIK SZWACZ - do 1 850 PLN

przygotowanie elementów obuwia do szycia, zszywanie elementów, z zachowaniem zasad technologicznych i norm jakościowych, szycie skóry na maszynach jednoigłowych, dwuigłowych i stroblu
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ŁUKPOL Sp. z o.o. - 2016-05-12 - Łuków (lubelskie)

praca na w/w stanowisku
Anita Ewa Fede - Chreścionko - Firma Handlowo-Usługowa PATI - 2016-03-04 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

Wyrób ciast, mas cukierniczych, pomad,polew i lukrów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Konin (wielkopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - do 2 000 PLN

przygotowanie podłoża, docieplenie zewnętrznych ścian budynków, konserwowanie i naprawnianie, remontowanie systemów dociepleń
TUR-BUD Sławomir Bojar Łuków - 2017-01-30 - Turze Rogi (lubelskie)

Wypiek ciast, składanie ciast
F. H. P. "TIRAMISU" - 2016-09-23 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji, obsługa telefonu, faxu oraz interesantów
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Adamów (lubelskie)

CUKIERNIK - od 1 800 PLN

produkcja ciast
Cukiernictwo Halina Krzyż - 2015-12-08 - Ruda Śląska (śląskie)

OBUWNIK MONTAŻYSTA - od 2 000 PLN

Ćwiekowanie obuwia na montażu
AMULET Firma Obuwnicza Przemysław Wasilewski - 2017-06-02 - Łuków (lubelskie)

CUKIERNIK - od 3 493 PLN

wyroby cukiernicze
PIEKARNIA OBORA DARIUSZ SENK - 2016-04-07 - Obora (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

przewoz wyrobów zakładu na terenie kraju
Zakład Mięsny "WIERZEJKI" J.M. Zdanowscy Spółka Jawna - 2017-02-21 - Płudy (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

szkolenie w zakresie BHP i PPOŻ, obsługa klienta, tankowanie paliwa, sprzedaz produktów, zamawianie artykułów pozapaliwowych, wprowadzanie dostaw paliwa do systemu stacji, układanie towarów na półki, zapoznanie z metoda FIFO, przyjmowanie i nadzór nad dostawami paliw
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Krzywda (lubelskie)

MONTER MEBLI - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz , montaż mebli
PW"OSKAR" - 2016-09-29 - Łuków (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 300 PLN

tworzenie ofert dla kontrahentów głownie z Ukrainy, nadzór nad dokumentacją transportowa, obsługa biura
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Łuków (lubelskie)

Technologia produkcji i wyrobów ciastkarskich, kontrola jakości. Przestrzeganie procesu technologicznego.
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców - Sławno ul. Ks. S. Wyszyńskiego 4 - 2016-06-28 - Sławno (zachodniopomorskie)

produkca ciast i tortów;
PIEKARNIA MAREK ZBIGNIEW MORGAŚ - 2016-12-01 - Borzechów (lubelskie)

CUKIERNIK - od 1 750 PLN

F. H. P. "TIRAMISU" - 2015-11-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Produkcja wyrobów cukierniczych
kontakt przez OHP - 2017-05-22 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

- Praca w piekarni-cukierni- Prrodukcja ciast i wyrobów cukierniczych,- Kontakt telefoniczny 58 535 19 35
STRAMBOWSKA TERESA I. PIEKARNICTWO II. BAR LETNI - 2016-01-07 - Opalenie (pomorskie)

Praca w charakterze cukiernika.
Piekarnia-Cukiernia KASZUBA Tomasz Kaszuba - 2016-10-17 - Tworków (śląskie)

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane
Działalność Piekarnicza i Handlowa Tomasz Paterek - 2016-10-13 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Terapeuta zajęciowy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łuków (lubelskie)