Praca CUKIERNIK Łuków Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Łukowie

Stasia i Nel 4, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności związanych z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach z ciasta drożdżowego, francuskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 23.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, umiejętność produkcji wyrobów cukierniczych, staż pracy nie wymagany może być piekarz z umiejętnością wyrobu ciasta drożdżowego i francuskiego

Nazwa pracodawcy:
Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Łukowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 6, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

przewoz wyrobów zakładu na terenie kraju
Zakład Mięsny "WIERZEJKI" J.M. Zdanowscy Spółka Jawna - 2017-02-21 - Płudy (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 000 PLN

przewóz towaru w transporcie międzynarodowym Polska-Włochy
ARTMICH Małgorzata Karwowska - 2016-07-06 - Łuków (lubelskie)

CUKIERNIK - od 2 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w piekarni i cukierni, przygotowanie i prowadzenie ciasta, wypiek pieczywa i wyrobów piekarniczych i cukierniczych;WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe -piekarz, cukiernik
P. P. H.U. "PAX" Wojciech Pakuła - 2016-10-27 - Lubliniec (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie hal produkcyjnych, mycie koszy
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-09-14 - Łuków (lubelskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Nowy Targ (małopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - do 1 850 PLN

obróbka metali, roboty montażowe, spawanie
BIO-TECH Damian Małycha - 2016-06-28 - Łuków (lubelskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Terapeuta zajęciowy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łuków (lubelskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - do 2 500 PLN

rozbiór mięsa wieprzowego
Zakład Mięsny "WIERZEJKI" J.M. Zdanowscy Spółka Jawna - 2016-01-05 - Płudy (lubelskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

konserwacja pomieszczen płaskich, obsługa mieszkańców i pomoc w czynnościach zycia codziennego, pomoc w utrzymaniu czystości ubrań, poscieli,
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 1 920 PLN

montaż zbrojeń oraz szalunków
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Poznań (lubelskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: produkcja wyrobów cukierniczych, wykańczanie i zdobienie tortówWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - cukiernik, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,wymagane doświadczenie zawodowe
CIASTKARNIA "Ł.M-MAJ" - 2016-11-09 - Lubsza (śląskie)

produkcja wszelkiego rodzaju ciast, ciastek, tortów, deserów, pieczywa cukierniczego, elementów dekoracyjnych
Piekarnia-Ciastkarnia"SILESIANA Na Wzgórzu Hugona" Piotr Bittmann - 2016-05-19 - Świętochłowice (śląskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

usuwanie usterek oraz konsrwacja instalacji sanitarnych, wodnych i kanalizacyjnych
Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A. - 2016-12-29 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA BUSA - od 2 000 PLN

transport towarów
PKG CARGO PIENIAK SP. JAWNA - 2016-04-26 - Łuków (lubelskie)

MAGAZYNIER - HANDLOWIEC - do 1 850 PLN

obsługa magazynu, wydawanie i przyjmowanie towaru, przyjmowanie i wprwadzanie faktur, obsługa klienta, redagowanie zamówień
WALDEMAR POŻAROWSKI ART DECO - 2016-03-23 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Ryżki (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych
WIESŁAW KOWALCZYK "MOTO-GAZ" - 2016-10-21 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Organizacja pracy stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i PPOŻ. Obsługa systemów kasowych (terminale płatnicze, kasy fiskalne), wystawianie faktur (obsługa komputera);Wykonywanie prac związanych z obsługą klientów stacji paliw. Obsługa urządzeń technicznych stosowanych w stacji paliw.Informowanie klienta o ofercie sprzedazowej.Wykonywanie prac porządkowych na terenie stacji paliw. Dbanie o właściwą ekspozycję towarów, czystości i estetykę miejsca sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym
Firma Handlowo Usługowa Skwarek Łukasz - 2016-06-03 - Gołaszyn (lubelskie)

CUKIERNIK - 1 850 - 3 000 PLN

przygotowanie wyrobów cukierniczych na potrzeby firmy/ produkcja
Cukiernia Paradowski - 2016-01-15 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków i organizacji imprez okolicznościowych oraz pomoc przy organizacji bieżącej produkcji gastronomicznej
JOKAS S.C. Marek Miłkowski Jolanta Miłkowska - 2016-07-05 - Łuków (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 500 PLN

Realizacja spotkań umawianych przez dział CALL CENTER
PROGRESS ACTIVE Sp. z o.o. - 2016-06-07 - Łuków (lubelskie)

ELEKTROMONTER - 11 - 15 PLN

- Montaż elektryki w podzespołach reklamowych- Montaż elementów z tworzyw sztucznych, metalowych, drewnianych itp.- Dbałość o powierzone urządzenia- Kontrola jakości wykonywanych elementów - Wydajna praca zgodnie z dokumentacją
Vivenge sp. z o.o. - 2016-01-20 - Gręzówka (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zapozanie z przepisami BHP i PPOŻ,zapozanie z wykonywaniem prac związanych z obsługą kancelaryjno-biurową w zakresie spraw osobowych, umów o pracę , zwolnień, prowadzenie dokumentów związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem, prowadzenie ewidencji czasu pracy, wydawanie zaświadczen o zarobkach, prowadzenie rozliczeń z US i ZUS, rejestr pis wychodzących i przychodzących
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Łuków (lubelskie)

produkcja wszelkiego rodzaju ciasti według receptur tureckich,dbanie o urządzenia i narzędzia swojej pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Duchnice (mazowieckie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

wszystkie wymagane
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Rogowo (kujawsko-pomorskie)

praca na w/w stanowisku
Anita Ewa Fede - Chreścionko - Firma Handlowo-Usługowa PATI - 2016-03-04 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 950 PLN

praca jako elektromonter
GM-Elektro Mariusz Gawron - 2016-07-14 - Poznań (lubelskie)

OPERATOR PRZYCZEPY ZRYWKOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa przyczepy zrywkowej, prace fizyczne przy wyrębie drzew
Zakład Usług Leśnych Barbara Wróbel - 2016-06-03 - Strzyżew (lubelskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 2 500 PLN

rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, produkcja wędlin
Zakład Mięsny Kożuchówka S.C. - 2016-10-19 - Kożuchówka (lubelskie)