Praca CUKIERNIK Abramowice Prywatne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Abramowice Prywatne, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie i dekorowanie ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Abramowice Prywatne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęci do pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż, dbanie o ekspozycję - sprzedaż wyposażenia łazieniek (aparatura, terakota)
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 000 PLN

Roboty drogowe na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Ropica Polska (małopolskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Mszana Dolna (małopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kikół-Wieś (kujawsko-pomorskie)

OSOBA DO WĘDZENIA RYB - 997,4 PLN

nauka przy pracach wędzarniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dąbki (zachodniopomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Złotów (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 500 PLN

wykonywanie wyrobów z drewna, tworzyw drzewnych, montaż i okuwanie wyrobów stolarskich, sporządzanie szkiców oraz wstępnych projektów, pakowanie oraz przewożenie wyprodukowanych elementów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Bochnia (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wprowadzanie dokumentów do programów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tarnów (małopolskie)

DRUKARZ SITODRUKOWY - 997,4 PLN

Drukarz sitodrukowy
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa obiegu dokumentów, wprowadzanie informacji do systemu, archiwizacja itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żary (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Białystok (podlaskie)

MŁODSZY SPEDYTOR - od 2 000 PLN

zapoznanie ze stanowiskiem, nauka programów spedycyjnych, prowadzenie aut, kontakt z przewoźnikami
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Bolechowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE OBUWNICZYM - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Świdnik Duży Pierwszy (lubelskie)

EKSPEDIENTKA - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Chorzów (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

obróbka wstępna warzyw i owoców, dbanie o czystośc stanowiska pracy, metody układania jadłospisów, dobór surowców
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Cieszyn (śląskie)

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Bolków (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYNY - DWUPIŁY - od 1 850 PLN

Przygotowanie materiału do cięcia, cięcie materiału, segregacja.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Zalesie Szlacheckie (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W PRZYSZKOLNYCH POMIESZCZENIACH, PRZESTYRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH ZARZĄDZEŃ I REGULAMINÓW OBOWIĄZUJĄCYCH W SZKOLE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Chin, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin, obsługa poczty firmowej
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HODOWCA DROBIU - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń drobiarskich, obsługa komputerowego sterowania mikroklimatem na fermie.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zaborowice (świętokrzyskie)

KIEROWNIK DS. HANDLU - od 1 500 PLN

ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKA, KONTAKTY Z KLIENTAMI ZAGRANICZNYMI, PLANOWANIE DZIAŁU SPRZEDAŻY, PROWADZENIE NEGOCJACJI, ZDOBYWANIE NOWYCH KLIENTÓW, KONTRAHENTÓW, REKLAMOWANIE FIRMY, TWORZENIE I AKTUALIZOWANIE STRON INTERNETOWYCH FIRMY.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlano-wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Goleszów (śląskie)

REPORTER I SPECJALISTA DS. REKLAMY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)